טכנאי למחשב נייד – איך תדעו שמדובר במקצוען

טכנאי למחשב נייד – איך תדעו שמדובר במקצוען

כאשר אנו מזמינים טכנאי למכונת הכביסה ששוכבת לנו בבית, וודאי נרצה את הטוב ביותר כדי שזה יידע לתקן אותה בצורה הטובה ביותר. ולמחשב שלנו? המחשב יכול להיות מקור פרנסה עבורנו, לא כדאי לברר קצת מעבר לבדיקה רגילה באשר לטכנאי שיטפל בו?

טכנאי למחשב נייד – איך תדעו שמדובר במקצוען |

מקצוענים יש בכל תחום ובכל נישא הקיימת על אדמת כדור הארץ. כשאנחנו שולחים את המחשב שלנו לתיקון במעבדת מחשבים בירושלים, לא כדאי לברר באופן מקצועי לאיזה טכנאי למחשב נייד נרצה לשלוח אותו לתיקון. המחשב הוא מכשיר יקר ערך ופרטי מאוד שתמיד נרצה שיהיה בקרבת מקצוענים כשהוא תקול.

עם קצת בירור וחיפוש ברשת, נוכל להגיע אל הטכנאים הכי מקצוענים למחשב שלנו ולא רק בעולם המחשבים אלא בכל תחום. דבר זה ישתלם לנו מאוד כאשר נגלה שבאמת המחשב שלנו עובד כראוי ומתנהג כמחשב שמגיב בצורה יעילה ומועילה, מהירה ואפקטיבית.

מהי מערכת Microsoft Windows |

מערכת הווינדוס היא מערכת הפעלה פופולרית ביותר בעולם למחשבים אישיים מערכת זו שייכת לחברת מיקרוסופט העצומה והוותיקה. מערכת זו מתאימה לחומרה ולתוכנות קיימות ולפיכך עובדת בכל המחשבים מכל בדגמים והסוגים ובהם מחשבים בעלי כוח עיבוד נמוך.

מערכת מייקרוסופט ווינדוס, מצריכה מהירות מעבד של 1GHz לפחות כדי להתקיים בתוכה ולעבוד כשורה והיא קיימת במספר גרסאות שונות. אין כיום מחשב, מלבד אלו של אפל כמובן, שאינו משתמש בתוכנת הווינדוס המוכרת כבר משנות ה 90 לרובנו.

חומת אש – מה זה? | – Fire Wall

תוכנת חומת האש, הקיימת בכל מחשב כיום, היא מערכת אשר מנטרת וחוסמת כניסה והגעה של מידע לא רצוי מהאינטרנט בעיקר, אל תוך המחשב שלנו כדוגמת וירוסים, וכן מניעת העברת מידע וניטור מידע מן המחשב לגורם זר דרך הרשת.

התוכנת חומת האש, בודקת, בין היתר, כל מידע אשר מגיע מהאינטרנט וממליצה למשתמש בה, האם כדאי לפתוח או לשמור אותו אצלנו במחשב. בנוסף לאבטחת המידע, תוכנת חומת אש, שכאמור קיימת בכל מחשב כיום, מנהלת יומן אירועים משלה ברשת, וזו, מאפשרת ניטור אירוע חריג בעת הצורך.

כתוב/כתבי תגובה