מה זה חיבור לסיטריקס

מה זה חיבור לסיטריקס

האם שמעתם פעם על טכנולוגיה בשם סיטריקס? חיבור לטכנולוגיה כזאת מאפשרת עבודה מרחוק ואיגוד כל התוכנות הקיימות בארגון אל מערכת יעילה שמאפשרת ניהול פרוייקטים בקלות מכול מקום. חיבור לסיטריקס מאפשר שמירה על מידע וייעול תהליכי עבודה זאת באמצעות תפעול קבצים, נתונים, אפליקציות, שרתים, מידע, תכנים ועוד, שהכול קורה בסנכרון של מערכת אחת המבצעת גיבוי ושמירה על המידע תוך מתן יכולת לעבודה מרחוק. 

קווים לדמותה על טכנולוגיית על

סיטריקס (באנגלית Citrix) היא טכנולוגיה שהולכת וצוברת תאוצה בעיקר בתחום העבודה מרחוק. הטכנולוגיה מאפשרת איחוד כלל האלמנטים בארגון אל ממשק אחד שלם שמקנה עבודה ללא צורך להריץ קבצי נתונים על גבי מספר רב של תוכנות. התוכנה מאפשרת עבודה יעילה יותר ללא עיכובים או שגיאות,  והגדולה שלה היא היכולת לסנכרן בין כול הפלטפורמות בהן עובדים, ובכך לאפשר ניהול של אלפי קבצים, מאות תוכנות, אלפי משתמשים ושאר יתרונות שהופכים אותה לתוכנת על! 

Citrix  – כפר גלובאלי ממוחשב

חשוב לדעת כי שימוש וחיבור אל סיטריקס יוצר כפרי גלובאלי מעולה שמשתף את כל מי שדרוש בניהול פרוייקטים, עבודה בצוותים, עבודה על משימות שוטפות ומשוטפות וכולי. בכך אפשר להתחבר בקלות אל השרת, להריץ תכוניות, לבחור פריטים דרושים ולהריץ את התכונה שתסנכרן את העבודה תחת מטרייה אחת גלובאלית. לאחר התחברות קלה אפשר לנהל יישומים ולעשות זאת בקלות מכול מקום. 

אם אתם מוצאים קושי בהתאמה או בחיבור רצוי לבחור חברות תוכנה שעוסקות בחיבור אל CITRIX ובכך לבצע התאמה של תכונת הניהול המתאימה ביותר עבורכם, או לאפשר חיבור בקלות והטמעה של דרך העבודה בארגון. בהצלחה!