וירוס כופר – איך יוצאים מזה

וירוס כופר – איך יוצאים מזה

אתם נגשים למחשב, כוס הקפה ביד השנייה, מדליקים והופסס… הקפה כמעט נשמט מהיד ההמומה שלכם. ווירוס כופר הוא חלום בלהות של כל אדם שמשתמש במחשב לצרכים חיוניים, בטח ובטח אם זה לצורכי עבודה. 

אנחנו מניחים שאם זה היה קורה במכשיר שמיועד בעיקר למשחקים, פחות הייתם נלחצים אם כי, זה גם, כמובן, לא נעים, אבל הצרה מתחילה כשמדובר במידע שאתם זקוקים לו ביום יום.

אז מה עושים? איך יוצאים מווירוס כופר? ורגע לפני, מהו בכלל ווירוס כופר? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

וירוס כופר:

ווירוס כופר מסתובב בגרסאות שונות והוא מגיע בגלים הרבה פעמים. קבוצת האקרים יושבת לה אי שם ושותלת רוגלה במחשב שלכם. אתם בטח תוהים איך הם הצליחו לחדור למחשב שלכם שמוגן באנטי ווירוס? ובכן, להאקרים מקצועיים זה לא אמור להיות קשה במיוחד, מלבד זאת יתכן שהורדתם קובץ לא ידוע שהכיל את הגישה של אותו האקר ישירות למחשב שלכם.

עכשיו, תמונת המצב היא כזו. כדי לשחרר את כל הקבצים הנעולים בתוך סיסמאות, עליכם לשלם 1000$ או יותר. אם האקרים עשו עליכם קצת מחקר לפני זה ובדקו מה יש לכם במחשב וכמה תהיו מוכנים לשלם על כך, כנראה תשלמו מחיר מותאם אישית.

השאלה אם יש דרך להסיר את הווירוס הזה מורכבת מאוד. יש מקרים שאי אפשר. כמובן, מומלץ ללכת למעבדת מחשבים מקצועית של אנשי אבטחה וחומרה ולנסות לראות האם אפשר לשחזר את החומר, האם אפשר לאתחל את המערכת ועוד כל מיני פתרונות שעשויים לנטרל את הווירוס.

לכן, הדרך הטובה ביותר לדעת מה עליכם לעשות היא לפנות למומחה מחשבים שכנראה יזהה את סוג הווירוס ויגיד לכם מה צריך לעשות בשביל כך. 

לפתרונות למניעת וירוס כופר ולשירותי מחשוב ענן לעסקים >>>

כתוב/כתבי תגובה