בעל עסק? אולי כדאי שתכיר את היתרונות של שירותי ענן

בעל עסק? אולי כדאי שתכיר את היתרונות של שירותי ענן

אם אתם בעלי עסקים ושמעתם לא פעם את המושג "טכנולוגיית ענן" – חשוב שתדעו כי כיום, מרבית החברות בתי העסק, המשרדים והארגונים: משתמשים בכלים שמונעים באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת, וזאת כדי לאפשר יעילות רבה יותר בבית העסק.

אבל מה זה טכנולוגיית ענן?

טכנולוגיה זאת, מושתתת על שרת גוגל ווירטואלי עולמי, אשר אוגר, מגבה ושומר בתוכו מידע אינטרנטי מכל סוג. טכנולוגיית ענן מאפשרת לגבות שיחות במרכזייה, לגבות מסמכים, תכנים, מערכות מידע ובעצם כל אלמנט שנמצא במחשבים בשלנו, בניידים, במרכזיות ובשאר כלי עבודה פרטיים ועסקיים.

מהם היתרונות של שירותי ענן בעיקר בשימוש במרכזייה חכמה הידועה בשם IP?

שירותים אלה מגבים מידע גם במרכזיות חכמות הידועות בשם IP. מרכזיות כאלה ושאר כלים המגובים בטכנולוגיה, מציעים מגוון יתרונות חשובים, כמו:

חיבור מהיר – חיבור טלפוני מהיר המבוסס על תקשורת נתונים, תשתית אחידה בין כל האגפים בבית העסק, עבודה באמצעות הפניית שיחות גם אל שלוחות של ניידים. עוד מספקת מרכזיית IP, מעגלי המתנה חכמים, לחצנים יעילים המאפשרים מגוון פעולות כמו החזק, חנה שיחה, בצע שיחת מפגש, כפתור "נא לא להפריע", העבר ועוד וכיום מחירים של מרכזיות IP אינם גבוהים.

טכנולוגיה חדשנית – מלבד כל היתרונות הקשורים למרכזייה, קיים יתרון מרכזי חשוב בטכנולוגיה החדשנית והוא גיבוי אוטומטי של כל תוכן, וכל אלמנט או שיחה. בכך, אפשר לגשת לתוכן השמור והמגובה בכל זמן ומכל מקום. מה שמאפשר למנהלי עסקים לשלוט בנתונים ובמידע גם שהם לא נמצאי במקום העבודה.

קראו גם על: IP Centrex

שיפור מערך שירות ומכירות – מלבד זאת, מי ייעזר במרכזייה חכמה, יוכל לשפר מענה ללקוחות כמו גם את שירות הלקוחות וכמובן להגדיל ולייעל את הדרך בה מתבצעות שיחות שימור ומכירה בבית העסק.

לסיכום, בשל היכולת לאבטח מידע, לשלוף מידע, לתעד שיחות ולייעל את העבודה, מרכזיות וכלים המושתתים על טכנולוגיית ענן  -הפכו לנחוצים במיוחד ופופולאריים להפליא!

כתוב/כתבי תגובה