איך להגיע לעמוד הראשון בגוגל

איך להגיע לעמוד הראשון בגוגל?

בעת השכרת שירותיו של מקדם אתרים או חברה לקידום אתרים המטרה העיקרית של הלקוח וההבטחה אותה הוא מעוניין לשמוע מאיש המקצוע אשר אמון על קידום האתר היא שתוך פרק זמן קצר ביותר אתר האינטרנט המקודם יופיע במקום הראשון. האם מדובר על הבטחה ריאלית או שאין אפשרות להבטיח זאת ואם כן, איך ניתן להגיע לעמוד הראשון בגוגל? התחילו לקרוא

עמוד ראשון בגוגל – ניתן או לא ניתן?

ראשית נתחיל בכך שיש מקדמי אתרים אשר מצליחים להוביל את אתר האינטרנט של הלקוח שלהם לעמוד הראשון בתוצאות החיפוש של גוגל. אמנם לא ניתן להבטיח ללקוח במאת האחוזים שהוא יגיע למקומות הראשונים בעמוד הראשון, אך מקדמי אתרים בעלי ניסיון ומוניטין מוצלח אכן הצליחו להגיע למקומות אלו ולקוחותיהם מן הסתם מרוצים מאוד. האם ניתן להבטיח מתי האתר יגיע למיקום אטרקטיבי זה שיאפשר חשיפה ותנועה רבה לאתר? לא במדויק. חלק מהמקדמים יאמרו ללקוחותיהם שהדבר ייקח חצי שנה, אחרים שנה ויש גם כאלו שיאמרו שהם יצליחו להגיע לתוצאה מבטיחה זאת תוך 3 חודשים. אז איך מגיעים לשם? המשיכו לקרוא

למה דווקא עמוד ראשון בגוגל?

קיימת עדיפות ברורה בקליקים ולכן המיקום של עמוד ראשון בגוגל שווה כסף רב. תמיד חשוב להבין  שאם התחרות נמוכה, גם פוטנציאל הרווח נמוך ואם התחרות גבוהה, פוטנציאל הרווח הינו גבוה. לכן, כל מי שמעוניין בחשיפה גבוהה שתוביל ללקוחות פוטנציאליים ישכור את שירותיו של מקדם אתרים מנוסה שיכול להוביל את אתר האינטרנט שלו או אחד הדפים של האתר לעמוד הראשון בגוגל.

אז איך מגיעים למקום הראשון בגוגל?

  • מקדם אתרים בעל מוניטין בתחום – הצעד הראשון יהיה בחירת מקדם אתרים איכותי בעל ניסיון מוכח בתחום הקידום וזה שיכול להציג בפניכם אתרים אותם הוא הובל לעמוד הראשון בגוגל. אם אתם מעוניינים לנסות ולהוביל את האתר למקום הראשון בעצמכם. המשיכו לצעדים הבאים.
  • שימוש בסרטונים ב – YOUTUBE – יצירת סרטון ביו טיוב בו ישולבו מילות חיפוש או מושגי חיפוש. מדריכים בתחום האתר וקליפים מומלצים.
  • קיצור זמני טעינה – חשוב לגרום לאתר האינטרנט להיטען מהר יותר, גוגל מעריך אתרים שנטענים במהירות. יש אפשרות לקצר זמני טעינה על ידי כיווץ תמונות, העברת אתר לאחסון איכותי יותר ועוד.
  • קישורים – להביא קישור מאתר חזק, דבר אשר לעיתים ישפיע על תוצאות הקידום. כמו כן, חשוב להתמיד בהעלאת קישורים ולא לזנוח את הקישורים הישנים, תמיד יש לחזק אותם.
  • תוכן איכותי– שיווקי וממומן בתוכו מוטמע שם המוצר או השירות של האתר וכן מושגי מפתח שונים.

אלו הן רק חלק מפעולות הקידום באמצעותן ניתן להוביל את אתר האינטרנט או אחד מהדפים שלו אל אותו עמוד ראשון בגוגל. ישנן שיטות רבות ובכדי להשיג את התוצאה הטובה ביותר, חשוב לפנות אל מקדם אתרים SEO שמכיר  היטב את העבודה . בהצלחה!!