קידום אתרים לעסקים

עם כל התחרות באינטרנט  כיום, זה לא מספיק רק להחזיק אתר אינטרנט. הטיפים הבאים מהעולם של קידום אתרים בגוגל יראו לך איך להפוך את האתר שלך לקל למציאה עבור לקוחות פוטנציאליים וכיצד נכון להשתמש בו.

הפוך את האתר שלך לרספונסיבי לנייד

רספונסיביות לנייד היא קריטית כדי שאתר יהיה אפקטיבי. מבוגרים מבלים שעות רבות בטלפון הנייד שלהם מדי יום, ורבים מהם מבצעים את כל הקניות שלהם באינטרנט באמצעות המכשיר נייד. מיותר לציין שהאתר הנייד של העסק שלך חייב להציע חווית משתמש חיובית. אם לקוחות פוטנציאליים מגיעים לאתר שלך אך מתקשים לקרוא או לנווט במכשיר נייד, הם עלולים פשוט לנטוש אותך לטובת מתחרה. יתר על כן, חווית משתמש שלילית בנייד משפיעה על האתר שלך בדירוג מנוע החיפוש, מה שמקשה על המשתמשים למצוא דרך חיפוש בגוגל.

גרום לכך שיהיה קל למצוא אותו

אתה צריך שם דומיין שתואם את שם החברה שלך או שמתאר את העסק שלך בדרך כלשהי. אתה יכול אפילו לקבל מספר דומיינים המפנים לאתר. משמעות הדבר היא שילוב שיטות עבודה מומלצות עבור קידום אתרים לעסקים טכני, מחקר מילות מפתח, שיווק תוכן ומסעות פרסום בתשלום כדי להניע תנועה לאתר שלך.

שמור על העיצוב שלך פשוט

הגבל את השימוש בגופנים, בצבעים ובקובצי GIF, שיכולים להסיח את הדעת ולהרחיק את העיניים מהמוקד של דף האינטרנט. פסקאות קצרות ונקודות תבליטים הופכות גם את המידע לניתן לסריקה ולסבירות לקריאה. זה חשוב במיוחד כשמדובר ברספונסיביות לנייד, שהיא גורם מרכזי באופן שבו גוגל מדרגת אתרים באלגוריתם שלה. ככל שדירוג האתר טוב יותר, כך הוא מופיע גבוה יותר בדף התוצאות של מנוע החיפוש (SERP). אם מתחרה ידידותי לנייד והאתר שלך לא, אתה עלול להידחף למטה בתוצאות החיפוש של הלקוחות שלך.