קידום אתרים

איך עושים קידום אתרים

כמעט כל בעל אתר נתקל במושג קידום אתרים. מושג זה נפוץ במיוחד בשנים האחרונות ולא סתם, זהו תחום מהותי עבור כל בעל עסק ואתר המעוניין לקבל חשיפה כמה שיותר גבוהה ברשת האינטרנט. מכיוון שבכל יום מיליוני אנשים עושים שימוש ברשת האינטרנט, ואנו דברים רק על גולשים בארץ, העסק של כל חברה מוכרח להיות קיים ברשת בה כל כך הרבה אנשים עושים שימוש – עסק ללא אתר אינטרנט הוא למעשה כמו עסק שאינו קיים.

מדוע קידום אתרים חשוב לעסקים

קידום אתרים הוא הדבר שיקפיץ את הצלחת העסק קדימה, וזאת בזכות דחיפת האתר כמה שיותר גבוה בתוצאות החיפוש של גוגל. גוגל הינו מנוע החיפוש האהוב והפופולרי ביותר בקרב הגולשים, ולכן קיימת חשיבות לאתרי אינטרנט שונים לעמוד בדרישות שגוגל מציבה לאתרים המופיעים אצלה, כדי שהיא תעניק להם עדיפות להיות ממוקמים גבוה בתוצאות וכך לקבל חשיפה יותר גדולה בקרב הגולשים.

בעולם העסקי קיימת תחרות תמידית בין עסקים שונים, ובוודאי שתחרות כזו קיימת גם ברשת האינטרנט. מכיוון שכולם רוצים להיות נגישים ורלוונטיים עבור הגולשים השונים, הם יבצעו פעולות שיווק באינטרנט במגוון פלטפורמות כדי להזניק את האתר כמה שיותר גבוה.

באמצעות קידום אתרים בגוגל של חברה מומלצת לקידום אתרים, ניתן למעשה להשיג שני יתרונות ברורים – גם למקם את האתר בראש תוצאות החיפוש, וגם לשדרג ולשפר את האתר באפן משמעותי מבחינת ערך ונראות עבור הגולשים, ולהשיג בכך את שביעות הרצון של המשתמשים באתר באופן טבעי וללא "דחיפה" שלהם להגיע אל האתר של העסק.

קידום אתרים על קצה המזלג

אין ספק כי קידום אתרים יכול לחולל פלאים לכל אתר. אך כדי שהקידום יצליח, חשוב לפנות אל מקדם אתרים מומחה המכיר את התחום מכל הכיוונים, ויידע כיצד לשפר את האתר ואילו פעולות ותהליכים יש לבצע באתר כדי לקדם אותו כמה שיותר גבוה. פעולות אלו כוללות תהליכי אופטימיזציה הקשורים אל בניית קישורים חיצוניים ופנימיים באתר ובין היתר גם לרכוש קישורים, שיפור מהירות טעינת האתר, סידור היררכי ונכון של קטגוריות, כותרות ותיאורים המופיעים באתר וכמובן בדיקה והוספה של תוכן איכותי.