דיו למדפסות Brother

דיו למדפסות Brother

חברת ברדר (Brother) מייצרת בעיקר מדפסות שמיועדות לשימוש ביתי או עבור צרכנים שאינם צריכים להדפיס כמויות גדולות של מסמכים אלא נעזרים במדפסת רק לעיתים רחוקות. כמו בכל מדפסת, גם במדפסות של חברת ברדר יש צורך להשתמש בראשי דיו על מנת שניתן יהיה לבצע הדפסות.

התאמת דיו למדפסת

הרבה אנשים אינם יודעים כי כל חברה מייצרת מספר דגמים של מדפסות ולכל מדפסת יש להתאים את סוג הדיו המתאים לה. על כן, אי אפשר לגשת לחנות ולבקש דיו למדפסת ברדר מבלי לציין את הדגם של המדפסת עבורה מבקשים לרכוש את הדיו. לפני ההגעה לחנות, יש לבדוק את הדגם של המדפסת ורק לאחר מכן, ניתן לפנות לבית העסק לרכישת הדיו.

נקודה זו רלוונטית גם כאשר מבצעים רכישת דיו באתרים שמשווקים מדפסות וציוד נלווה שלהם. בדקו את דגם המדפסת שלכם, העתיקו אותו אל שורת החיפוש באתר המתאים והוסיפו לפניו את המילים – דיו למדפסת דגם – וכך תוכלו למצוא במהירות את הדיו המתאים עבור המדפסת שלכם.

דיו למדפסות ברדר

חברת ברדר מייצרת ראשי דיו מתאימים לכל סוגי הדגמים של המדפסות שלהם, אך יש לציין כי ניתן למצוא גם חיקויים למקור. ניתן לרכוש חיקויי דיו למדפסות Brother שעושים בדיוק את אותה עבודה. חיקויי – הכוונה למוצר דומה, מוצר תואם. דיו תואם למדפסות אינו מיוצר על ידי החברה היצרנית של המדפסות אלא על ידי חברה אחרת שמחקה את מוצריה. בעקבות זאת, המחיר של דיו תואם הינו נמוך יותר לעומת המחיר של הדיו המקורי.

ההמלצה הגורפת של יצרניות המדפסות היא כמובן להשתמש בדיו מקורי למדפסות שלהם וזו גם ההמלצה שלנו. אך אם אין באפשרותכם לעמוד במחיר הגבוה של הדיו המקורי תוכלו להשתמש בדיו התואם והזול יותר.

 

ראו גם: דיו בחולון

כתוב/כתבי תגובה