הפקת סרטוני תדמית

הפקת סרטוני תדמית

קידום עסקים וחברות רבים בעולם, נעשה בדרך כלל דרך דפי העיתון, המדיה והרדיו. יש משהו נוסף שיכול לגרום לעסקים לקדם את עצמם במהירות וביעילות; הפקת סרטוני תדמית. יש לכם עסק? כדאי שתכירו את הבייבי החדש שהולך לשנות את תדמית העסק שלכם.

הפקת סרטוני תדמית 

הפקת סרטוני תדמית היא פשוטה וקלה מאוד לביצוע. טוב, אולי קצת הגזמנו אך היא בהחלט מהדרכים היותר פשוטות כדי ליצור בז ורעש חיובי סביב המותג שלכם. ואם שכחנו לומר לכם, אז ישנן חברות הפקה רבות שישמחו לעשות זאת עבורכם בקלילות ובמהירות רבה.

מה עושה סרטון תדמית טוב? 

סרטון התדמית אולי נראה רעיון פשוט, אך בהחלט ישנם כמה אלמנטים מרכזיים שאתם לא רוצים להשאיר בחוץ כשאתם יוצרים אחד כזה משלכם.

תחשבו על טיזר לסרט; המטרה של סרטון הפרומו או תדמית לעסק שלכם היא לא לצלול לעומק על המוצר או השירותים שלכם. זהו טריילר מהיר ומושך תשומת לב כדי להדגיש קידום מכירות או אירוע. לכן, השתמשו בגזירות מהירות בעריכה שלכם, כמו גם בנגיסות קול או כותרות קליטות.

שמירת סודיות לאפקט טוב יותר 

הישארו מרוכזים תמיד. גם אם אתם מקדמים אירוע, שמרו על סרטון הפרומו שלכם על כל פרטי האירוע. מה יחוו האורחים שם, אילו ספקים יהיו שם, והכי חשוב, באיזה תאריך האירוע יצא לדרכו. את כל זאת אתם תהיו חייבים להוציא בזמן אסטרטגי ומיוחד כמו לפני חגים או מועדי ישראל.

גרפיקה בסרטון תדמית 

אל תתעלמו מגרפיקה. בין אם זה קוד הנחה באחוזי הנחה או זמן ותאריך לאירוע או לתקופת מבצע – השתמשו בכותרות חזותיות כדי לעזור לצופה להתמקד במה שאתם רוצים שיזכור.

צרו גרסאות מרובות. אתם תרצו להשתמש בסרטוני הפרומו שלכם הרבה – במיוחד עבור מבצעים הרגישים לזמן מסוים. נסו ליצור קומץ עריכות חלופיות של סרטוני הפרומו שלכם, כדי שהעדכונים החברתיים שלכם לא יחזרו על עצמם.

אתם יכולים להשתמש בפרומואים לעסק שלכם. אל תרגיש כאילו שאתם צריכים לעשות עסקה כדי ליצור סרטון תדמית.