פרסום בגוגל

פרסום בגוגל

גוגל מחזיקה באתר האינטרנט הפופולרי ביותר בעולם (וגם ביוטיוב הנחשב לאתר השלישי הפופולרי בעולם כאשר השני זה פייסבוק אך זה כבר למאמר אחר). ניתן לפרסם את העסק שלנו בגוגל בכמה דרכים אולם ה2 הבולטות, המוכרות והפופולריות ביותר הן הקידום האורגני והפרסום הממומן. רק בהתבסס על 2 טכניקות פרסום אלו בתי עסק יכולים לקום וליפול, לצמוח לממדים עצומים ולהרים עסק מאפס ל100. בכתבה זו נסקור את 2 האפשרויות המובילות הללו והיכן כדאי יהיה לכם להשקיע את הכסף שלכם.

קידום אורגני בגוגל:

קידום אורגני בגוגל מתייחס למתודות עבודה שמטרתן היא לקדם את אתר העסק במעלה תוצאות החיפוש של גוגל לביטויי מפתח הקשורים בתחום העסק ובשירותים שהוא מספק. כמובן שצריך לבצע את העבודה בהתאם להנחיות של גוגל ובצורה טבעית ונכונה אולם כזו שתיתן לגוגל דחיפה קטנה ותעודד אותם להציב את האתר שלנו במעלה תוצאות החיפוש. יש עשרות פרמטרים שצריך לדאוג להם כדי לקדם אתר בגוגל וזה דורש זמן, עבודה וסבלנות. אם אתם צריכים לקוחות בטווח הקצר ואין לכם סבלנות אז הקידום האורגני לא בשבילכם. מצד שני פרסום בגוגל מבוסס קידום אורגני יעניק לכם את התוצאות הטובות והמשתלמות ביותר לטווח הארוך. כמו כן להיות ראשון או בין הראשונים בגוגל בתחום שלכם תורם למוניטין שלכם בעיני הגולשים להיות עסק מוביל בתחום שלכם.

פרסום ממומן בגוגל:

בתוצאות החיפוש של גוגל וכן אצל אתרים שונים ברחבי הרשת המשתפים פעולה עם מערכת הפרסום של גוגל – מוצגים תוצאות חיפוש ממומנות (תחת התיוג של "מודעה"). מודעות אלה יכולות להיות גם בראש תוצאות החיפוש, בצד או בתחתית עמוד התוצאות. בטכניקת פרסום זו אתם משלמים לגוגל דרך מערכת הפרסום שלה – גוגל אדס, על מנת לפרסם את האתר שלכם והמודעה שלכם בתוצאות ולהביא גולשים פוטנציאליים באופן מידי לאתר שלכם כאשר אתם משלמים על כל לחיצה גל גולש על המודעה שלכם.

 

ראו גם: שיווק ברשתות חברתיות