הפקת סרט תדמית לעסק קטן מול עסק גדול

הפקת סרט תדמית לעסק קטן מול עסק גדול

ההבדל בין עסק קטן לעסק גדול הוא עצום. אבל למרות זאת יש המון נקודות חופפות שזהות לכל עסק בכל גודל שהוא. לדוגמה, התדמית של העסק והמיתוג שלו הם בעלי חשיבות רבה לכל עסק, גם אם מדובר על עוסק זעיר. ולכן כל בעלי העסקים באשר הם יחפשו דרכים למתג את העסק ולחזק את התדמית שלו בעיני קהל הלקוחות, באופן זה הם יצליחו ליצור לעצמם קהל לקוחות מתעניין ואוהד שבסופו של עניין כמובן משלם.

הפקה לעסק קטן

אחד ההבדלים המשמעותיים בין עסק קטן לגדול הוא עניין התקציבים. לרוב עסק גדול יהיה יציב יותר מבחינת התקציבים שברשותו והוא יוכל להרשות לעצמו להשקיע סכומים מכובדים בהפקות וביצירת סרטי תדמית עם בלו מאנקיז. ואילו עסק קטן עשוי למצוא את עצמו מול צורך לבצע הפקה, אך התקציב, מה לעשות, מצומצם למדי. אבל יחד עם זאת יש לזכור כי הפקת הסרט עשויה להיות חשובה ובעלת משמעות רבה, ובעצם היא זו שעשויה להקפיץ את העסק לצעד הבא והמשמעותי שלו ולתת לו את הכלים לגדילה ולשגשוג כלכלי.

תכנון ממוקד וסימון מטרות

בעלים של עסק קטן עשוי למצוא את עצמו מתלבט מאוד באשר לצעד הנכון לחיזוק התדמית של העסק. וזאת בגלל שהוא מכיר היטב את העסק שלו והוא גם יודע מה הוא רוצה להשיג במהלך תקופת הפעילות הקרובה. בשונה מעסק גדול שלא תמיד בעלי העסק יכולים להגדיר ולראות את התמונה הכוללת במבט חיצוני. ולכן עבור עסק קטן עשויה ההפקה להיות פשוטה יותר ובעלת מסר ברור ומוגדר היטב. וכידוע כאשר המטרה ברורה והיעד מוגדר קל יותר להשיג אותו ולפעול תוך מטרה ברורה של חתירה לעברו.

לא מתפשרים על מקצועיות

במידה והתקציב שעומד לרשותו של העסק הקטן מוגבל, יהיה צורך למצוא דרך להפיק סרט מושקע ומקצועי בהתחשב בתקציב. יש לזכור – לעולם לא מוותרים על רמה מקצועית. כי סרט לא מקצועי מזיק לכם ולגמרי לא משרת את המטרה. ניתן ליצור סרט קצר יותר, או למצוא רעיונות יצירתיים אחרים ובלבד שלא לוותר על הפקה מקצועית ברמה עכשווית.

כתוב/כתבי תגובה