ניהול שרתים

שירותי ענן – מה זה באמת שירותי ענן

כל אחד מכיר את המהפכה התעשייתית, את מהפכת הקיטור ואת מהפכת המחשוב, אך אולי המהפכה החשובה ביותר שידעה האנושות היא המהפכה שאנו חווים במאה ה-21 והיא מהפכת המידע. כיום אנחנו מייצרים יותר מידע מכל תקופה אחרת באנושות והמידע הזה צריך להיות מנותח ולא פחות חשוב מאוחסן. עסק אשר לא מאחסן את המידע שלו כיום הוא עסק אשר נמצא בבעיה חמורה ואשר עלול להיקלע לקושי עצום. כאן בדיוק נכנסים לתמונה שירותי ענן אשר מאפשרים לנו לאחסן את המידע בצורה הטובה ביותר שיש. ענן פועל למעשה של שרתים אשר כלל לא יושבים בעסק עצמו ומאפשרים לאחסן כמויות עצומות של מידע. כך העסק חוסך במקום, במחשוב ובאנשים ועדיין יכול לנהל את המידע שלו בצורה הטובה ביותר שיש וזה כמובן שווה המון ומשרת אותנו בצורה נהדרת.

כיצד אבטיח כי הענן שאני רוכש לעסק שלי הוא ברמה גבוהה?

בטח כבר הבנתם כי לענן שאתם רוכשים לעסק שלכם יש השפעה אדירה על העסק שלכם והוא יכול לקבוע את תוצאותיכם הכספיות ועל כן אתם צריכים לעשות הכול בכדי שהענן הזה יהיה ברמה הגבוהה ביותר שיש. אז מה אנחנו צריכים לעשות בכדי להבטיח כי אנחנו רוכשים את הענן האיכותי ביותר שיש? כיצד נוודא זאת? אם כן אתם צריכים להבין כי בכדי לרכוש את הענן הטוב ביותר אתם צריכים לשים דגש עצום על הספק של הענן. ככל שהספק יהיה יותר טוב כך הענן יהיה יותר טוב ועל כך אין עוררין ועל כן אסור להתפשר לרגע על איכות הספק של הענן שאתם קונים.

פונים אל ספק ענן? שימו לב לתמיכה שלו

נקודה נוספת וחשובה ביותר שאתם צריכים לתת עליה את הדעת היא העובדה שכאשר אתם פונים אל ספק ענן כמו cloudcom אתם צריכים לשים דגש עצום על התמיכה שאתם מקבלים ממנו. איכשהו תמיד ברגע הכי חשוב יש תקלות במחשוב וענן אינו יוצא מן הכלל במובן זה ועל כן אנחנו צריכים להבטיח כי התקלה תותקן במהרה ותאפשר לנו לחזור לעבודה ללא בעיות ולצורך כך יש להבטיח תמיכה 24/7.