חברת אחסון אתרים

איך בוחרים חברת אחסון אתרים?

הבחירה בחברה בה נאחסן את אתר האינטרנט שלנו הינה בחירה מהותית מכיוון שהיא תשפיע על מהירות טעינת האתר, אבטחת האתר, יציבות וזמינות של היותו האתר באוויר וכן גם על המחיר אותו נשלם לאורך זמן. חברות לאחסון אתרים לא מחליפים לעיתים תכופות ולכן כדאי לעשות את הבדיקות המקיפות טרם ביצוע הבחירה בחברה.

מה המשתנים כאשר קונים חבילת אחסון?

כאשר קונים חבילת אחסון לאתר אנחנו נאלצים לבחור בכמה פרמטרים. מהו נפח האחסון (משקל האתר אותו תרצו לאחסן), כמה מבקרים תוכלו לקבל באתרכם בכל חודש, מערכות בסיסי נתונים, אבטחת האתר, היכן ממוקמים שרתי האחסון בעולם ואולי הכי חשוב, על איזו מערכת בנוי האתר. את הנתונים של משתנים אלו על מחפש חברת האחסון לדעת כדי שיוכל לנווט בין החברות המציעות חבילות שונות ושיבחר את חברת האחסון הטובה והמשתלמת ביותר עבור הצרכים שלו.

קבלו צ'קליסט קצר לבחירת אחסון חזק

וודאו שהחברה אמינה

חפשו את שם החברה בגוגל ונסו למצוא תגובות בפורומים שונים בהם מסופר טובות על חברת האחסון.

נגישות האתר

אנחנו מצפים מחברת אחסון האתרים אותה אנחנו בוחרים לספק לנו זמינות תמידית של האתר ללא הפסקות. במציאות, או כמו שמרפי אמר "כמשהו יכול להשתבש הוא ישתבש". חברות טובות לאחסון אתרים ישקיעו משאבים רבים כדי להבטיח נגישות מקסימלית לאתרים שנאחסן אצלם, משאבים אלו יהיו מערכות לכיבוי אש, מערכות קירור ושליטה באקלים בחוות השרתים אך יחד עם כל מאמצים אלו, לעולם לא תוכלו לקבל התחייבות של 100 אחוז לנגישות תמידית לאתר, ההתחייבות המקסימלית שניתן לצפות אליה הינה 99.99%. יחד עם העובדה שתקלות יכולות לקרות, חשוב לבדוק את נושא הנגישות אותה מציעה החברה. נעשה זאת על ידי חיפוש שם החברה בגוגל ובדיקה האם בפורומים שונים מצוינת החברה לרעה בתחום זה של נגישות האתר, אם החברה סובלת מנפילות רבות, כנראה שנוכל למצוא על זה מידע בגוגל.

מהירות התגובה של שרתי אחסון החברה

מהירות טעינת האתר הינה נושא חשוב מאוד, טעינה איטית של האתר שלנו יכולה לגרום ללקוחות פוטנציאלים רבים לעזוב את האתר לפני שהוא אפילו נטען. על מנת לבדוק את מהירות התגובה, בדקו את האתר של חברת האחסון וגם אתרים המאוחסנים דרכם (אם אינכם מכירים אתרים המאוחסנים דרכם בקשו מהתמיכה שלהם קישורים), כדי לבדוק את זה בצורה הטובה ביותר, בצעו את הבדיקה בעזרת כמה ספקיות אינטרנט. בקרו בבתים של חברכם ובצעו את הבדיקות גם דרך הרשת האינטרנטית שלהם. כל מקדם אתרים ששוחה בתחום כמו דניאל זריהן למשל, יוכל לשתף אתכם בחשיבות של אחסון בשרת מהיר.

תמיכה טכנית של החברה

לעיתים קורות בעיות וזה טבעי, במידה וצצות בעיות שבאחריות חברת האחסון, נרצה שתהיה זמינה לנו כמה שיותר מהר על מנת לפתור אותן ולא לאבד גולשים יקרים. בדקו האם התמיכה זמינה 7\24 וכיצד מתבצעת התמיכה, כמובן שתמיכה טלפונית הינה המומלצת ביותר.

> קראו על אחסון בענן