15 טיפים מתקדמים לקידום אתרים מאת רונן ברית

רונן ברית, מקדם אתרים מהמובילים בארץ, משתף 15 טיפים שלו עבור קידום אתרים למתקדמים.

התמקד בכוונת המשתמש: הבן מה הקהל שלך רוצה למצוא כשהוא משתמש במנוע חיפוש וודא שהתוכן שלך עונה על הצרכים האלה.

שפר את מהירות האתר: גוגל הודיעה שמהירות האתר היא אות דירוג. ודא שהאתר שלך נטען במהירות כדי לשפר את חווית המשתמש ולדרג גבוה יותר בתוצאות החיפוש.

עוד טיפ של רונן ברית: השתמש ב- Schema Markup: זוהי דרך לעזור לגוגל להבין את התוכן שלך, ובכך לשפר את הנראות שלך בתוצאות מנוע החיפוש.

בצע אופטימיזציה לחיפוש קולי: ככל שיותר אנשים משתמשים בעוזרות דיגיטליות כמו Siri ו-Google Assistant, האופטימיזציה לחיפוש קולי חשובה יותר ויותר.

הוספה לאינדקס לנייד: ודא שהאתר שלך מותאם באופן מלא למכשירים ניידים מכיוון ש-Google עברה לכיוון הוספה לאינדקס לנייד.

השתמש במילות מפתח רלוונטיות בעלות זנב ארוך: מילות מפתח בעלות זנב ארוך הן פחות תחרותיות וממוקדות יותר, והן יכולות להוביל תנועה משמעותית כאשר נעשה בהן שימוש יעיל.

תוכן איכותי ומקורי: זהו עמוד השדרה של SEO. תוכן איכותי ומקורי הוא מה שמקנה לך קישורים, דירוגים ותנועה.

הרווח קישורים נכנסים באיכות גבוהה: כמות הקישורים הנכנסים כבר לא חשובה כמו האיכות. התמקד בהשגת קישורים נכנסים באיכות גבוהה מאתרים מוכרים בנישה שלך.

השתמש בכלי SEO: השתמש בכלי SEO כמו SEMRush, Ahrefs או Moz למחקר מילות מפתח, ניתוח מתחרים, ביקורות SEO ועוד הרבה יותר.

בצע אופטימיזציה של תמונות וסרטונים: בצע אופטימיזציה של תמונות וסרטונים באתר שלך כדי להבטיח שהם נטענים במהירות ומוסיפים לאינדקס על ידי מנועי החיפוש.

עדכון ושימוש מחדש בתוכן ישן: עדכן באופן קבוע את התוכן הישן שלך במידע חדש ושנה אותו בפורמטים שונים כדי לשמור אותו רלוונטי ורענן.

קידום אתרים מקומי: אם אתה עסק מקומי, ודא שהאתר שלך מותאם לחיפוש מקומי.

נתונים מובנים ו-Rich Snippets: הטמעת נתונים מובנים יכולה להוביל ליצירת Rich Snippets, שהם יותר מושכים את העין ועלולים להגדיל את שיעור הקליקים.

אשכול תוכן: רונן ברית מציע גם לקבץ תוכן קשור יחד כדי לעזור למנועי החיפוש להבין את התוכן שלך ולהגיש אותו לחיפושים רלוונטיים.

הבן Core Web Vitals: Google משתמשת Core Web Vitals כגורם דירוג. אלה מתייחסים להיבטים של האתר שלך כמו מהירות טעינה, אינטראקטיביות ויציבות ויזואלית.
זכור, שיטות קידום אתרים מתפתחות ככל שהאלגוריתמים של מנועי החיפוש מתעדכנים, לכן חשוב להישאר מעודכן לגבי המגמות והשינויים העדכניים ביותר לקידום אתרים.