המדריך המלא ללימוד ערבית למתחילים

ערבית היא שפה שקשה ללמוד ולשלוט בה לבד. עם זאת, זה לא בלתי אפשרי. זה רק לוקח זמן, סבלנות ומסירות. המדריך המלא ללימוד ערבית למתחילים ילמד אותך את כל היסודות של השפה הערבית וכן יעניק לך גישה צעד אחר צעד לשלוט בה. 

אז מה צריך לדעת על ערבית?

ערבית היא אחת השפות החיות העתיקות ביותר על פני כדור הארץ (השנייה העתיקה ביותר היא עברית). הסיבה לכך היא שהוא פותח לראשונה על ידי ערבים לפני כ-2,500 שנה כשעדיין חיו במסופוטמיה (עיראק של ימינו) ובמצרים. הם הושפעו מהתרבות השומרית שפותחה לפני כ-3,000 שנה. התרבות השומרית התבססה על מערכות כתיבה שהשתמשו בסמלים כדי לייצג צלילים – כתבים פונטיים כמו כתב יתדות או הירוגליפים – כך שהערבית יכולה להיות

כמה אותיות יש בערבית?

השפה כוללת 700 אותיות! יותר משפות אחרות.  ערבית היא שפה שקיימת כבר מאות שנים. זו הייתה שפתם של הנביא וחבריו. היא מדוברת גם במדינות רבות בכל רחבי העולם, כולל באירופה, אסיה ואפריקה.

כיצד לומדים ערבית למתחילים? 

כדאי לבחור קורס ערבית שיעזור לכם להבין את השפה והתרבות של העולם הערבי. בחרו קורס שיכסה את כל ההיבטים של לימודי ערבית החל מדקדוק, אוצר מילים, הגייה, מיומנויות קריאה וכתיבה ועד להיבטים תרבותיים.

בחרו מורה או מדריך שיעניק לכם את הכלים ללמוד ערבית למתחילים ויעזור לכם בנושאים החשובים ביותר: הגייה, דקדוק, תרגילי הגייה, בניית אוצר מילים ועוד.

עבור מתחילים כדאי לקבל מבוא קצר ופשוט לערבית. בחרו קורס שלא נכנס לפרטים על השפה והתרבות, אבל הוא מספק מספיק מידע כדי להתחיל עם ערבית.

בחרו קורס למתחילים אשר נותן היכרות קצרה עם השפה והתרבות הערבית, ובמקביל מספק אוצר מילים שימושי.

לפרטים: https://fanan2speak.com/