אלוורה הרבלייף

אלוורה משמשת ברפואה מסורתית במשך מאות שנים. זהו צמח הגדל באקלים חם ולח והעלים שלו משמשים לרוב כטיפול לכוויות, כיבים ובעיות עור. צמח האלוורה שימש בתרבויות רבות למטרות רפואיות. זוהי גם בחירה פופולרית להענקת לחות והרגעת העור. הוא תוסף צמחי מרפא פופולרי המוכר בשל תכונות הריפוי שלו. הוא משמש גם כמרכיב במוצרי טיפוח העור, קוסמטיקה ואפילו מזון. הוא משמש באופן מסורתי לטיפול במגוון מחלות עור כולל כוויות, פצעים, כוויות שמש ועקיצות חרקים.

אלוורה הרבלייף מכילה חומרים מזינים רבים שיכולים לעזור לעיכול, לחות ולבריאות העור. יש לו גם תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להקל על הכאב. הוא המוצר הצמחי הפופולרי ביותר בשוק כיום. זה הוכח כיעיל עבור מצבים בריאותיים רבים כמו דלקת פרקים וסוכרת.

הפופולריות של האלוורה נובעת מהתכונות הטבעיות שלה כמו היותה אנטי דלקתית, נוגדת חמצון, אנטי מיקרוביאלית ואנטי פטרייתית. כמו כן, אין תופעות לוואי ידועות לשימוש באלוורה. לאלוורה הוכח כבעל השפעות אנטי דלקתיות, שיכולות לסייע בהקלה על כאבים ולהפחית את הסיכון לזיהומים. כמו כן, הוכח שיש לו יתרונות אנטי אייג'ינג בשל נוכחותם של נוגדי חמצון בג'ל העלים.

שימושים מודרניים באלוורה כוללים לרוב שימוש כאנטי דלקתי ולבעיות עור כמו אקנה, פסוריאזיס ודרמטיטיס. אלוורה פנימית שימשה בעבר להפרעות עיכול כגון כיבים ושלשולים.

אלוורה הרבלייף משמשת בדרך כלל גם כמרכיב במוצרי קוסמטיקה רבים מכיוון שהיא מספקת חומרים מזינים המועילים לעור ולשיער. למשל, ג'ל או מיץ אלוורה הם מרכיב בשמפו ומרככי שיער מסוימים, ולרוב נחשבים כטיפוליים לשיער. אלוורה מכילה חומרים מזינים רבים שטובים לעור ולשיער. הוא מכיל גם אנזימים, ויטמינים, מינרלים, חומצות אמינו ופוליסכרידים שהופכים אותו לתרופה טבעית רבת עוצמה למצבים בריאותיים שונים.