כיצד מתבצע מסחר במטבע דיגיטלי?

מטבע דיגיטלי כגון ביטקוין הוא סוג של מטבע המשתמש בקריפטוגרפיה כדי לאבטח את העסקאות ולשלוט ביצירת יחידות חדשות.

מטבעות דיגיטליים נסחרים בבורסות דיגיטליות, שיכולות להיות פלטפורמות פיזיות או וירטואליות. הבורסה הדיגיטלית הראשונה נוסדה בלונדון ב-1991 על ידי דיוויד צ'אום. מטבעות דיגיטליים נסחרים באמצעות שימוש בבורסת מטבעות קריפטוגרפיים.

בורסת מטבעות קריפטוגרפית היא שוק דיגיטלי שבו קונים ומוכרים של מטבעות קריפטוגרפיים יכולים לסחור במטבע הדיגיטלי שלהם במטבע אחר, או במטבע קריפטוגרפי אחר.

איך עושים את זה? 

הצעד הראשון במסחר במטבע דיגיטלי בבורסה הוא פתיחת חשבון בפלטפורמה. השלב הבא הוא להפקיד כספים בחשבונך כדי שתוכל להתחיל לסחור. לאחר הפקדת כספים, תוכל לבצע עסקאות ולמשוך כספים מחשבונך בכל עת.

לאחר שפתחתם חשבון בפלטפורמה, עליכם להחליט באיזה סוג אסטרטגיית מסחר תרצו להשתמש בעת ביצוע עסקאות בפלטפורמה. ישנם שני סוגים עיקריים של אסטרטגיות מסחר: סדר שוק וסדר מגבלה. פקודות שוק מאפשרות לסוחרים לקנות או למכור בכל מחיר שהם רוצים מבלי לדעת באיזה מחיר יהיה זמין כאשר הם יבצעו את המסחר שלהם ואילו פקודות הגבלה מאפשרות לסוחרים לבצע

מטבעות דיגיטליים נסחרים בתהליך הנקרא כרייה. כורים משתמשים במחשבים כדי לפתור בעיות מתמטיות מורכבות ומתוגמלים במטבעות דיגיטליים חדשים על עבודתם.

מסחר במטבעות דיגיטליים הוא תהליך הכולל קנייה ומכירה, או החלפת המטבעות הדיגיטליים. זהו גם תהליך של קנייה ומכירה של משהו, כגון מניות או סחורות, במחיר מסוים במטבע מסוים.

הצעד הראשון למסחר במטבע דיגיטלי הוא חשבון עם ברוקר שיעזור לכם לרכוש את המטבעות הדיגיטליים הרצויים לכם. לאחר מכן תוכל למכור את המטבעות הללו בבורסה עבור מטבע קריפטוגרפי אחר או כסף פיאט כמו דולר אמריקאי.

ישנן דרכים רבות לסחור במטבעות דיגיטליים. הדרך הפופולרית ביותר היא באמצעות בורסה, שבה אתה יכול לקנות ולמכור מטבעות דיגיטליים עבור מטבעות פיאט כמו דולר אמריקאי או יורו.

לקריאה נוספת: http://rorisrael.com/he/companies/bits-of-gold#sthash.aJpc27cn.dpbs >>>