חשיבות הדרכת עובדים לעבודה מרחוק

עבודה מרחוק הופכת יותר ויותר פופולרית במקום העבודה. למעשה, ההערכה היא שעד 2030, 43% מכוח העבודה יעבוד מרחוק. יש הרבה יתרונות לעבודה מרחוק שהעובדים יכולים ליהנות מהם. לדוגמה, הם יכולים לבחור שעות בעצמם ולקחת חופש כאשר הם צריכים מבלי לדאוג ליידע את הבוס או עמיתיהם לעבודה. יש להם גם את ההזדמנות לגור במקום שבו הם רוצים לגור או שבו הם יכולים להרשות לעצמם בית – וזה לא תמיד אופציה עם עבודות מסורתיות.

מחפשים פתרונות מחשוב לעסק? צרו קשר עם אקסיטו>>>

הדרכת עובדים לעבודה מרחוק – מדוע זה כדאי?

מעסיקים נהנים גם מעבודה מרחוק שכן המשמעות היא עלויות תקורה נמוכות יותר עבורם ושיעורי פרודוקטיביות גבוהים יותר עבור העובדים שלהם. ההערכה היא שחברות עם עובדים מרוחקים הינן פרודוקטיביות יותר ב-15% מאלה שבלעדיהן. על מנת שמעסיקים ישיגו את היתרונות הללו, עם זאת, הכשרה של העובדים שלהם כיצד לבצע עבודה מרחוק היא חיונית. עובדים צריכים לדעת איך להתמודד עם היבטים מסוימים של העבודה שלהם כמו ניהול זמן

מגמת עלייה מתמדת של עבודה מהבית

העבודה מרחוק נמצאת במגמת עלייה. מספר האנשים שעובדים מרחוק גדל ביותר מ-50% בעשר השנים האחרונות על פי סקר של מכון ידוע. ככל שיותר ויותר חברות מעבירות את עובדיהן לעבודה מרחוק, חשוב שעובדים אלו יוכשרו לעבודה מסוג זה. חברות צריכות לא רק להכשיר את העובדים שלהן לעבודה מרחוק אלא גם לצייד אותם בכלים הדרושים כדי להצליח בסביבה מסוג זה. זה כולל לספק להם מחשב נייד וגישה לאינטרנט של החברה, כמו גם הדרכה כיצד להיות פרודוקטיביים כשהם לא במשרד. הדרכת עובדים לעבודה מרחוק בהחלט יכולה להיות סיפור הצלחה מבחינתכם. אז קחו בחשבון את מה שנאמר במאמר.