קורס איקומרס

מסחר אלקטרוני הוא שוק ענק. הצמיחה שלו בלתי ניתנת לעצירה והיא תמשיך לגדול בעתיד. ישנן דרכים רבות להגיע ללקוחות, אך קשה מאוד להגיע אליהם בערוצים דיגיטליים. קורס זה מספק סקירה מקיפה של מסחר אלקטרוני, מהיסודות שלו ועד למושגים מתקדמים כמו פילוח לקוחות ופרופיל התנהגות קונים. מסחר אלקטרוני: המדריך השלם הוא מדריך שלם לטרנדים האחרונים בתחום המסחר האלקטרוני.

מה ניתן ללמוד בקורס איקומרס?

בהתבסס על מחקרים עדכניים על קמעונאות מקוונת, קורס איקומרס בוחן את ההתקדמות האחרונה במתן חווית קנייה מעולה ללקוחות והפיכתם לחלק מקהילה גלובלית. הוא מספק סיקור נרחב כיצד ליצור מוצרים מושכים, כיצד להגיע לצרכנים באמצעות דואר אלקטרוני, טלפון ומדיה חברתית, כיצד לעצב את האתר שלך לשימושיות מרבית ולאסוף משוב מלקוחות באתר שלך. שיעור זה אידיאלי לכל יזם או בעל עסק שרוצה לשפר את הצלחת המכירות והשיווק באינטרנט. הקורס גם יספק לך את הכלים והידע הדרושים לשימוש מוצלח במדיה החברתית, לרבות פייסבוק, טוויטר, פינטרסט, טאמבלר ואינסטגרם כדי למשוך לקוחות ולהגדיל את העסק שלך. 

בניית קהילה של לקוחות:

הקורס מהווה גם מבוא מצוין לכל מי שמעוניין בבניית קהילה באמצעות מסחר אלקטרוני, במיוחד למי שמעוניין בפיתוח עסקים קמעונאיים. זה יספק לך שני סרטונים אינטראקטיביים וספר משאבים יקר ערך שיעזור לך להבין מה הופך את המסחר האלקטרוני לכל כך מסקרן, כמו גם כיצד להשתמש במדיה חברתית ביעילות. להצמיח את העסק שלך. קורס זה, שהוסמך על ידי האיגוד הלאומי של אנשי עסקים עצמאיים, יעזור לך להפוך למומחה בשיווק במדיה חברתית ובמסחר אלקטרוני לעסקים קטנים. זה גם ילמד אותך איך להרוויח כסף באינטרנט כדי שתוכל ליישם את כל מה שאתה לומד לבניית עסק מקוון מצליח משלך. זו לא רק הזדמנות של פעם בחיים! משתתפי הקורס שסיימו את הקורס עבדו כנציגי מכירות בכמה מחנויות המסחר האלקטרוני הצומחות ביותר.

למידע על בניית אתרי מסחר >>>