מהו חוזה דיגיטלי?

אם חלק מעבודתך כוללת החתמת ספקים/שותפים או לקוחות על חוזים, זה הזמן שלך להכיר את מערכת powerdoc. באמצעות מערכת חכמה זו ניתן להפיק מסמכים דיגיטליים שונים, כולל חוזים דיגיטליים, שיאפשרו לשדרג את העסק שלך והשירות הניתן ללקוחות שלך, לחסוך לך זמן ואף לתרום לסביבה. המערכת מאפשרת הקמת מסמכים וחוזים דיגיטליים עם אפשרות לשתילת שדות מילוי מתקדמים כמו חתימה דיגיטלית, מילוי טקסט, ת.ז, הוספת תמונות וקבצים שונים ועוד. כל אלה יאפשרו לך להחתים לקוחות, שותפים וספקים מרחוק ולחסוך בזמן עבודה יקר. 

כיצד זה עובד?

חוזה דיגיטלי הוא חוזה המופק כמסמך דיגיטלי באמצעות מערכת ייעודית לכך. מערכת powerdoc תאפשר לך לחסוך זמן יקר ואת הטרחה של פגישה פיזית עם הלקוחות שלך, השותפים והספקים. כל עבודות החוזים תוכל להתבצע באמצעות האונליין כעת. באמצעות המערכת, ניתן יהיה להפיק חוזה דיגיטלי בקלות ובמהירות  (ממש בכמה לחיצות כפתור), ואף לשמור את התבנית לשימושים עתידיים. כך למשל, מערכת בנקאית יכולה לשמור על התבנית של חוזה לטובת מתן הלוואה, כאשר הדבר היחיד שמשתנה בין חוזה אחד לאחר הוא פרטי הלקוח והתנאים הספציפיים שהוא מקבל. יתר התנאים, החוקים והעמודים של החוזה יהיו כבר מוזנים ומוכנים במערכת שלא יהיה צורך להכין אותם מחדש. 

שמירה על הסביבה תוך מתן שירות לקוחות טוב יותר:

שמירה על הסביבה הינה ערך חשוב מאוד. יתרה מכך, היכולת לרתום את הקדמה הטכנולוגית כדי לחסוך זמן ומאמץ גם לך וגם ללקוחותיך ודאי תהיה מוערכת על ידי הלקוחות שלך, שיוכלו לחתום כעת על החוזה ללא צורך בהגעה לפגישה פיזית. לצד הטרחה מדובר בזמן יקר שניתן לחסוך להם ולך. את החוזה ניתן לשלוח בקלות דרך הוואטסאפ, SMS, הפקס, המייל וכו'.