שליחת SMS

השפעת הSMS על עולם השיווק

כברת הדרך המרשימה שעברו הודעות ה-SMS הפכו אותם לכלי מקובל לקידום מכירות ועסקים. בכל בנייה של אסטרטגיה שיווקית בחלק המתייחס לשיווק דיגיטלי הודעות ה -SMS לוקחות חלק.

כיום אין אפילו צורך בהחזקת טלפון נייד על מנת לשלוח הודעות SMS וניתן לשלוח אותן באמצעות המחשב, דרך האינטרנט או תוכנה ייעודית באופן המאפשר לעשות זאת בצורה מתוזמנת ולמספר גדול של נמענים.

לשיווק ולקידום דרך שליחת SMS יעילות מוכחת, מחקרים מראים שאנחנו בודקים את הטלפון שלנו בממוצע 80 פעם ביום! מעבר לכך, 98% מהודעות ה-SMS שנשלחות גם נקראות, כמעט תמיד תוך דקות בודדות.

בעידן בו סמארטפונים שולטים בשוק הטלפונים ניתן בקלות לנצל הטכנולוגיה העכשווית ולשלוח הודעות שכוללות קישורים לאפשרויות רכישה, צפייה במבצעים ועוד.

שיווק באמצעות שליחת הודעות SMS זו שיטה זולה וממוקדת יותר מאשר פרסום המוני כמו שלטי חוצות או קניית זמן שידור בתקשורת המסורתית על מנת להגדיל מכירות ולקדם את העסק שלכם.

ישנן מספר דרכים להשתמש בשליחת SMS באופן שיווקי כמו דיוור ועדכונים על מבצעים, שליחת סקרים קצרים שעוזרים להבנת רצונות קהל היעד וליצירת חיבור עם הלקוחות, המידע מגיע ישירות לטלפון, מה שנותן תחושה שמדובר בהודעה אישית ויכולה להגיע לתפוצה רחבה בזמן קצר וכמעט לכל דמוגרפיה. מדובר בטכנולוגיה פשוטה לשימוש באמצעות מערכת SMS בה התכנים מוכנים ומתוזמנים מראש כדי שישלחו בשעה אידיאלית.

אם אתם רוצים לרתום את הטכנולוגיה הזו בצורה המיטבית, כדאי לכם להשתמש בכלי המתאים, לחסוך לעצמכם (ולנמענים) זמן ולאפשר צורת תקשורת פשוטה יותר וטורדנית פחות משיחות טלפון.

מהם היתרונות לשליחת הודעות SMS ודיוור אלקטרוני?

1. פרסום חכם וממוקד יותר

מערכת להפצת SMS ומערכות דיוור אלקטרוני, הן למעשה מערכות מתקדמות המיועדות למגוון רחב של ענפים בהם קיימת דרישה להפצת הודעות SMS  והודות דוא"ל ישירות לטלפון הנייד ו/או הדואר האלקטרוני של נמען ההודעה. לפיכך, המפרסמים שביניכם יכולים לעשות שימוש באותן מערכות ובכך להבטיח לעצמכם שיטת פרסום חכמה וממוקדת יותר המגיעה ישירות לאמצעים השונים (והנגישים) של נמען ההודעות.

2. פרסום חכם מבוסס מיקום

אחד מהיתרונות הנלווים למערכות המתקדמות של שליחת הודעות SMS קשור לעובדה שניתן לתזמן את שליחת ההודעה אך ורק לקהל לקוחות המצויים בכל רגע נתון בסמוך לכתובת הפיזית של בית העסק שמטעמו התבצעה שליחת ההודעה. יתרון זה מאפשר לכם לחשוף את קהל היעד הנמצא ברגעים אלו ממש בסמוך לבית העסק שלכם בכל מידע או תוכן שיווקי הרלוונטי עבורו באותה נקודת זמן.

3. פילוח מדויק של קהלי היעד הרלוונטיים לכם

שליחת הודעות סמס או דברי דוא"ל, מתאפשרים באמצעות מאגרי נתונים המכילים רשומות שונות של קהלי יעד הרלוונטיים עבורכם. רשומות אלו כוללות קהלי יעד שונים אותם תוכלו לפלח באופן המדויק ביותר בהתאם להגדרת מאפיינים שונים כגון: גיל, מגדר (גברים, נשים), מגזר (חילוני, דתי מסורתי, חרדי וכו), אזור מגורים ואפילו תחומי עניין. אפשרות זו פותחת עבור המשווקים הנבונים שביניכם, חלון הזדמנויות שיווקי למכור ולשווק את מרכולתכם לקהל היעד הרלוונטי ביותר עבורכם.

4.  מעקב דינמי ומדויק אחר תוצאות מהלכי השיווק

מערכות מתקדמות לשליחת הודעות SMS ודיוור אלקטרוני כוללות בתוכן פיצ'רים שונים המאפשרים לכם לנתח במדויק ובאופן דינמי ורציף את תוצאות המהלך השיווקי אותו ביצעתם, לרבות, קבלת דוח אודות היקף הפעילות (מספר הנמענים אליהם נשלחה ההודעה מטעמכם), נתון הציג בפניכם כמה ממקבלי ההודעה פתחו אותה וכמה מהם מחקו אותה עוד בטרם קריאתה ונתונים נוספים המאפשרים לכם לבחון את תוצאות הפעילות ולפעול בהתאם לממצאי הנתונים השונים בזמן אמת.

5. קשר ישיר ורציף אל מול קהל הלקוחות שלכם בכל רגע נתון

מערכות הדיוור השונות מאפשרות לכם לשמור על קשר רציף וישיר עם קהל הלקוחות ולעדכן אותו בכל מידע שיווקי אותו תרצו לחשוף בפניו בכל רגע נתון.

לסיכום

מערכות מתקדמות לשליחת הודעות SMS (ודיוור אלקטרוני), מאפשרות גם לכם ליהנות ממגוון רחב של יתרונות בכל פעילות שיווק פרסומית אותה אתם בוחרים לקיים לקהלי היעד השונים הרלוונטיים ביותר עבורכם בכל נקודת זמן.