איך למצוא לקוחות לפרויקטים שאנו עושים מהבית?

עבודה מהבית היא ללא ספק אחת הדרכים הטובות ביותר כיום לייצר כסף מהבית. בעבר הייתם צריכים לצאת פיזית מהבית כדי לעבוד בעבודות שונות ולהרוויח כסף אולם כיום ניתן להקים עסק פרטי מהבית, אפילו כפרילנסרים, ולייצר הכנסה נוספת. מלבד האתגר המקצועי יש גם את האתגר של פרסום העסק/השירותים שאתם מספקים והבאת לקוחות אז הינה כמה טיפים חשובים.

בנו תשתיות תחילה:

על הנייר ההליך של פרסום הוא מאוד פשוט – אתם מייצרים פרסומת, מפרסמים אותה לקהל היעד שלכם ואנשים המתעניינים בשירות עשויים לפנות אליכם ולהפוך ללקוחות שלכם. בפועל זה לא דבר פשוט כלל. עם תחרות גבוהה כמעט בכל תחום והקושי לייצר בידול לעסק חשוב מאוד לבנות תשתיות שיווק טובות כמו אתר אינטרנט מקצועי ודפים עסקיים ברשתות החברתיות. אלה יעזרו לכם לבנות קהל עוקבים לכם ולעסק שלכם, קהל נאמן שירכוש מכם, ימליץ עליכם ועוד. 

בחרו את טכניקת הפרסום הטובה ביותר עבורכם:

ביחד עם חברת הפרסום שאתם עובדים עמה (אם אין כזו מומלץ לשכור את שירותיו של יועץ בתחום) תוכלו לאפיין את קהל היעד שלכם, היכן הוא נמצא באינטרנט ואילו תשתיות אתם צריכים כדי להגיע אל אותו קהל יעד. כמה תצטרכו להשקיע בתכנים, בעיצובים, באיזו תדירות מומלץ לפרסם את התכנים ועוד. כעת תצטרכו לבחור היכן תרצו להשקיע? האם בקידום אורגני בגוגל? בפייסבוק? ביוטיוב? אולי דווקא פרסום ממומן או אולי שיווק שותפים יעבוד בשבילכם? אולי אפילו רשתות חברתיות אחרות? שיווק באמצעות תוכן ועוד.

כמה תקציב כדאי להשקיע?

לאחר שבחרתם את ערוץ הפרסום שלכם ובניתם אסטרטגית תוכן ופרסום תהיה לכם תמונה מלאה יותר לגבי הסכום החודשי שתצטרכו להשקיע. בסופו של דבר היקף השקעה גדול יותר יכול לעזור להביא עוד לקוחות בהנחה שהפרסום נעשה בצורה נכונה, אפקטיבית ומקצועית.