פרסום בגוגל – איך עושים את זה חכם

הרבה פעמים אנשים נוטים לחשוב, פרסום בכלל ופרסום בגוגל בפרט, חייב להיות מתוחכם, שנון, חייב להיות מקורי ויצירתי, באופן כזה שיהיה קשה מאוד לא לשים לב אליו ולא לפעול על פיו. 

זה נכון במקרים מסוימים אך לא תמיד. יש מקרים בהם עדיף שהפרסום יהיה פשוט, כללי וקל, לא משהו מורכב מדי, לא משהו שדורש מהגולש אשר נתקל בפרסום לעבוד קשה מדי בשביל להבין במה מדובר. בפרט זה נכון כשמדובר על פרסום בגוגל, שנועד למשוך את הגולש לבצע פעולה מסוימת, בתקווה שבסדר העדיפויות שלו, זה יבוא על חשבון שימוש בפרסום של מפרסמים אחרים. 

כלומר, אנחנו צריכים לזכור שאנחנו נמצאים בסוג של תחרות על הקליק שהגולש מבצע, ולכן לא תמיד פרסום יותר מדי שנון ומתוחכם, זה מה שיוביל את הגולש להקליק אצלנו. לפעמים דווקא שימוש באמצעים אינפורמטיביים, יבשים ופשוטים, הם הדבר הנכון עבורנו. 

איך עושים את זה חכם?

בשביל לנהל את התהליך בצורה חכמה, אנחנו צריכים להבין מי קהל היעד שלנו ומה בדיוק אנחנו רוצים להציע לנו. אנחנו צריכים לדעת באילו גילאים הגולשים, מה תחומי העניין שלהם ואיך הפרסום בגוגל יכול לגרום להם ליצור איתנו קשר ולרכוש מוצרים ושירותים שלנו. 

חשוב להבהיר, אנחנו צריכים לעשות מחקרים מקיפים, הן על הגולשים, הן על הביטויים בעזרתם הם מחפשים אותנו והן על אמצעים אחרים שיכולים לעזור לנו בתהליך העבודה. 

לפני סיום נדגיש, גוגל זה רק כלי אחד דרכו אנחנו מפרסמים את העסק שלנו. יחד עם זאת, מאחר ומדובר על כלי מאוד משמעותי ורציני, אז שאנחנו נרצה להשתמש בו באופן אופטימאלי, בשביל לייצר את התוצאות הטובות ביותר עבורנו ועבור העסק שלנו.