סרטון תדמית לעסק

סרטון תדמית לעסק – למה משתלם להציג סרטון תדמית באינטרנט?

אחת הבעיות המשמעותיות של האינטרנט היא, הוא מציף אותנו בהרבה מאוד מידע, לעיתים חסר משמעות, בגלל ההצפה והעומס, אנחנו מאוד מתקשים לקבל את כל מה שרלוונטי עבורנו, אנחנו מתקשים להבדיל בין עיקר לטפל ובמקרים רבים, אנחנו פשוט מוותרים על ניסיון לקבל מידע ולהשתמש בו, מתוך חוסר סבלנות, חוסר כוח, או פשוט מתוך מחשבה שכל פריטי המידע שאנחנו מקבלים דומים ואין טעם לחפש עוד או להשתמש במידע חדש.

אך יש מקרים בהם זה יכול להשתלם לנו, לכן גם בתור אנשי עסקים עלינו לדעת מתי וכיצד להציג אותו. למשל, אם אנחנו רוצים לייצר סרטון תדמית לעסק, אז עלינו לדעת מתי נכון להציג אותו והיכן, בשביל שקהל הגולשים באמת ירצה לראות אותו ולהשתמש במידע שאנחנו מספקים להם לצורך ביצוע פעולות שונות.

כאן עולה הנקודה, אם אנחנו מייצרים סרטון תדמית, אז אכן חשוב מאוד לעלות אותו באינטרנט, לפרסם אותו באתר שלנו או ברשתות חברתיות שונות.

מדוע זה משתלם לנו לעלות את הסרטון באינטרנט?

ראשית, גולשים מגיבים טוב יותר לדברים ויזואליים, כמו למשל, תמונות, סרטונים, מאשר לטקסטים כתובים. אם אנחנו נציג בפניהם סרטון תדמית איכותי, הם ירצו לא רק לצפות בו אלא גם ישתמשו מידע שאנחנו מציגים, הם יזכרו אותו הרבה יותר טוב מאשר טקסטים כתובים.

שנית, יש אפשרות להעביר את הסרטון מאחד לשני, במיוחד אם הוא מעניין וייחודי. סביר להניח שקהל הגולשים שלנו יבחר לעשות זאת בשביל למשוך עוד אנשים להשתמש בשירותים שלנו.

שלישית, זה הרבה יותר נכון מבחינה שיווקית. יש אפשרות ליהנות מפריסה רחבה יותר של צופים, נוכל להגיע עם הסרטון לקהלים שבאופן רגיל, לא היינו מגיעים אליהם.