יוטיוב

קידום ביוטיוב – המדריך המלא

הג'וב שמפתה את כולם – להתפרסם ולהרוויח כסף מערוץ או יותר ביוטיוב. יוטיוב הפכה עם הזמן לאחת מפלטפורמות הפרסום החזקות ביותר בתחום. רבים האנשים שפותחים ערוץ משלהם או כמה ומנסים לקדם אותם. הקידום ביוטיוב אינו דומה לקידום בפייסבוק או אינסטגרם, ישנן פעולות שונות אשר עלינו לעשות על מנת לזכות לתהילה עליה אנחנו חולמים. בואו נגלה כמה מהטריקים שיקדמו אתכם ביוטיוב ויעלו את מספר הצפיות והחשיפה שלכם.

כתבו כותרות מתאימות


עליכם להזכיר לעצמכם כל הזמן שהכותרת היא כרטיס הכניסה של צופים לסרטון. הכותרת צריכה להיות מושכת, מנוסחת בצורה כזו שתסקרן את הצופה הפוטנציאלי. שימו לב שאתם משתמשים גם במילות מפתח, מילים נפוצות אשר קשורות לנושא וגם נפוצות מאוד בחיפושים ביוטיוב. לוקח מעט זמן להבין איך לכתוב כותרת נכונה מבחינת כל הפרמטרים. לכן, אל תתייאשו. ערכו חיפושים, קראו כל מיני סוגים של כותרות והחליטו מה טוב לדעתכם ומה פחות. 

רכישת צפיות


רכישת לייקים או צפיות לעיתים נתפסת כרמאות או משהו בסגנון. כיום, קניית צפיות ביוטיוב היא לגיטימית ואף הכרחית לשם זירוז הצלחת הערוץ שלכם. ישנן חברות אשר מספקות עבור בעלי ערוצים את השירות הזה. אם תמצאו חברה אמינה, אשר תשים לעצמה את המטרה של קידום הערוץ שלכם, אתם על הגל.

קראו על מנויים ביוטיוב >>>

השקיעו גם בכתוביות


ראשית כל, הכתוביות יהוו רוח גבית לכותרת, גוגל סורק גם את הכתוביות וכך על פי הנושא, יכול להמליץ עליו בהרבה יותר הזדמנויות. גם הצופים הרבה מאוד פעמים יעדיפו לצפות בסרטונים עם כתוביות, פשוט כי כך זה יותר נוח וברור לצפייה. בנוסף, הרבה אנשים נתקלים בסרטונים תוך כדי גלישה ולכן הסרטון יתחיל לרוץ ללא קול. אם יהיו כתוביות הגולש יבין מהר יותר במה מדובר ואולי יכנס.

 

ישנם כמובן עוד צעדים אשר יכולים להרים לכם לערוץ, אבל אלו בהחלט חשובים ובסיסיים מאוד.