איזו תשתית אינטרנט מומלצת

איזו תשתית אינטרנט מומלצת בשנת 2021?

אינטרנט הוא מצרך מבוקש בכל מקום ובכל בית. אנו משתמשים באינטרנט דרך הטלפון הסלולרי שלנו, המחשב הנייד וכמובן מהמחשב הנייח בבית. בבתי אב רבים בישראל גם עושים שימוש בכבלים המבוססים על אינטרנט כמו אלה של פרטנר או סלקום TV למשל. משום כך בחירת חבילת אינטרנט המחוברת לתשתית טובה ויציבה הינה חיונית לחוויית שירות ברמה הגבוהה ושאיפה למינימום תקלות האפשרי לאורך הזמן. איזו תשתית אינטרנט מומלצת בשנת 2021 בישראל? יצאנו לבדוק!

מי הן התשתיות המובילות בשנת 2021?

ובכן כאשר אנו באים לבחון תשתית אינטרנט, גם אם איננו מבינים יותר מדי בתחום, יש כמה דברים שחשוב לנו לשים לב אליהם: המחיר שאנו משלמים כל חודש, כמה תקלות צפויות לנו, מהי מהירות הגלישה שנוכל לגלוש בה? וזהו בגדול. כמובן שחשוב להתחשב גם בנושא אבטחת המידע, שירות הלקוחות שאנו מקבלים מחברת התקשורת, גמישות במעבר בין תוכניות וחברות ועוד אולם אלו הפרמטרים המשמעותיים ביותר בבחירת התשתית. 

להשוואת מחירים אינטרנט ביתי >>>

אז כאשר אנו בוחנים את הפרמטרים של מהירות גלישה פוטנציאלית, מחיר ויציבות התשתית נקבל שהחברות המובילות כיום הן סלקום ופרטנר כיוון שאלה החברות היחידות שיכולות להציע לנו כרגע גלישה עד 1 ג'יגה בתשתית סיבים אופטיים מתקדמת. בקרוב שחקניות חדשות יצטרפו לשירות זה והתחרות תהיה גבוהה הרבה יותר. כאמור בזק היא התשתית הרחבה ביותר בישראל והוט יכולה להציע ללקוחותיה חבילות גלישה עד 500 מגה נכון לעכשיו. 

קראו עוד על השוואת מחירי תקשורת >>>

מהי תשתית סיבים אופטיים?

תשתית האינטרנט המתקדמת ביותר בעולם כיום היא תשתית הסיבים האופטיים. מדובר בתשתית של סיבי זכוכית דקים במיוחד המאפשרים מעבר מידע במהירות הרבה יותר גדולה ובנפח תעבורה גדול יותר מאשר בעבר. משום כך ניתן לגלוש במהירות גדולה יותר, להוריד סרטים ומשחקים במהירות גבוהה יותר וליהנות מצפייה אונליין עם פחות תקלות ותקיעות מאשר בעבר.