שיפור מהירות אתרים

שיפור מהירות אתרים

מהירות האתר הוא אחד מההיבטים החשובים ביותר שנצטרך, כדי שהאתר שלנו ייראה טוב מול מנועי החיפוש וחשוב מכך, מול הלקוחות שלנו. אז איך עושים את זה כמו שצריך ומה עוד אנחנו צריכים כדי לגרום לו לטוס במהירות האור?

שיפור מהירות אתרים 

שיפור מהירות אתרים הוא לא עוד משהו שנצטרך כדי לייעל את השירות שאנחנו מציעים ללקוחות שלנו. הוא משהו שהוא בגדר חובה לכל מי שיש לו אתר אינטרנט. 

אז לפני שאתם משפרים את מהירות האתר שלכם, אנחנו ממליצים לכם להתייעץ עם המומחים לפתרונות מהירות אתרי אינטרנט ולקבל מהם את הטיפים הנכונים לכך.

טיפים נוספים להאיץ את האתר שלכם 

ישנם גורמים רבים המשפיעים על מהירות טעינת העמוד של האתר שלכם. בעוד שחלקם נמצאים בשליטתכם, רבים דורשים את המומחיות והסיוע של שותף לפיתוח אתרים. להלן מספר שיקולים נוספים לשיפור מהירות אתרים וטעינת דף האתר שלכם:

צמצמו בקשות HTTP 

הדבר מסתכם בשיא פיתוח האינטרנט, אך צמצום מספר החלקים הכוללים של דף האינטרנט (כגון תמונות, סקריפטים וכו') שצריכים להיטען, יכולים לצמצם את זמן טעינת הדף.

אפשרו דחיסת Gzip 

 Gzip- דוחס את דפי האינטרנט ודפי הסגנון לפני שהם שולחים אותם לדפדפן. זה מקטין את גודל הדף עד 70%, דבר שיכול גם לצמצם באופן דרסטי את זמן ההעברה והפתיחה שלו.

למה מהירות אתר כל כך חשובה? 

יש מרכיבים רבים המשפיעים על מהירות האתר אך הדבר החשוב ביותר, הוא שתוכלו לשפר את המהירות שלכם כדי שמנועי החיפוש השונים, יוכלו לדרג אתכם גבוה.

הרבה יותר מזה, היא החשיבות שיש למהירות האתר כדי לגרום ללקוחות שלכם לא לנטוש את דף האינטרנט שלכם.