5 חברות לבניית אתרים שאתם יכולים לסמוך עליהן – בדקנו, השווינו ומצאנו.

5 חברות לבניית אתרים שאתם יכולים לסמוך עליהן – בדקנו, השווינו ומצאנו.

כדי לבנות אתר מצליח, תצטרכו קצת יותר מלהקים אתר ולהמשיך לדגור. הרבה מאיכותו של כל אתר תלוי מאוד במי שבנה אותו והאם הוא נבנה על ידי מקצוען או שמה על ידי חובבן. הנה 5 חברות לבניית אתרים שאתם יכולים לסמוך עליהן.

5 חברות לבניית אתרים שאתם יכולים לסמוך עליהן – בדקנו, השווינו ומצאנו

  1. WebFX

זוהי חברה לבניית אתרים שאתם יכולים למוך עליהם. חברה זו תיתן לכם את כל הכלים כדי שתציבו את האתר שלכם בראש עמודי החיפוש השונים. חברה זו מזכירה מאוד את וויקס המצוינת, אך היא עושה זאת באופן שמתאים מאוד ללקוחות חדשים שאינם מבינים קוד.

  1. SmartSites

סמארט סייט היא חברה שמתמחה בעיקר בניהול תוכן ושירות בניית אתרים מהיר עבור לקוחות שונים המעוניינים לבנות את האתר שלהם כמה שיותר מהר. זוהי מהחברות הוותיקות ביותר לבניית אתרים ולניהולם ברשת.

  1. DSS

DSS הינה חברה רבת עוצמה שבה יוכל כל אדם לבנות את האתר שלו בצורה מהירה ועדכנית. חברה זו מציעה לכל אדם להרכיב את האתר המתאים לצרכיו בצורה מקצועית ונקייה.

  1. Revenue River

מהחברות היותר טובות שיש לבוני אתרים. חברה זו היא אחת מהחברות שנותנת ללקוחות שלה את כל הכלים הטובים ביותר לבניית אתר מתקדם שמתאים בדיוק לתקופה. מעבר לכך, חברה זו היא מהמקצועיות ביותר בתחום.

  1. Salted Stone

Salted Stone היא סוכנות דיגיטלית עטורת פרסים ומציעה שירות מלא לפתרונות שונים הניתנים להרחבה וכן היא מעניקה שירותי ייעוץ. הצוות בה הוא ברמה עולמית המורכב ממומחים יצירתיים וסקרנים בלי סוף עם מחויבות לייצר עבודה יוצאת מן הכלל.

 

אולי יעניין אתכם גם: בניית אתר לעסק חינם

כתוב/כתבי תגובה