בניית אתרים – 5 טרנדים חמים

אתרי אינטרנט הם אלו המעבירים את התכנים הנדרשים לגולשים והרצון הוא לשכלל כל העת את שיטות העברת המסרים כדי שילכדו את עינו ותשומת לב של הגולש במהירות, ובנוסף, יעניינו אותו להישאר באתר לקריאת התכנים וכמובן הם מעבירים את המסר והמיתוג של העסק לגולשים וללקוחות. קיים צורך קבוע לחדש אלמנטים שונים באתרים כדי להתאימם לגולשים, לטכנולוגיה המתווספת ולרוח הזמן. להלן 5 טרנדים חמים בתחום.

אתרי גלילה ארוכים יותר – הצורך נובע מהצורך להתאימם לגולשים. מסתבר שיותר נוח להם לגלול אתרים עד שהם מגיעים לתוכן המבוקש, מאשר ללחוץ על לינקים ולעבור מדף אל דף. מה שתורם עוד לטרנד הוא חדירת הסמרטפונים המוגברת שיצרה העניין גובר והולך באתרי האינטרנט.

העברת תכנים – שינוי בשיטת העברת התכנים עד כדי יצירת תכנים אישיים. כאן באה לידי ביטוי היכולת של הכותב להעביר מסרים באמצעות סיפור מעניין אשר ירתק את הקורא.

שילוב איור ואנימציה – שני אלמנטים אלו הם ייחודיים, מעניינים, יצירתיים ומעלים חיוך. ומשום כך, יש להם כוח משיכה עבור קוראים רבים. כך, ניתן להעביר מסרים שבעבר עברו ליד העין ולא הוקדשו להם תשומת לב מיוחדת.

צילום ברמה גבוהה – בעיקר של צוות החברה ומנהליה. מגביר את העניין ואת הקשר של הגולש הרואה את הדמויות העומדות מאחרי כל המסרים באתר. נוצר מעין קשר אישי הגורם להזדהות עם האתר ועובדיו יותר מבעבר.

אינטראקציה בזמן אמת עם הגולש – דרך אחרת ליצירת קשר אישי. הדבר מתבטא במתן אפשרות לצ'אטים מהירים מול הגולש בזמן אמת, בשירות וירטואלי שנועד לקליטת פרטי הגולש, ואפילו צ'ט חי מולו. כך מקבל הגולש תשומת לב במקרה הקל והפשוט, ובמקרה המושקע יותר, גם תשובות ענייניות לשאלות המטרידות אותו. השירות הנ"ל מוערך על ידי המתעניינים.

 

לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ פנו עוד היום לטלי סיני סטודיו לעיצוב גרפי.