שיווק אטרקציות תיירותיות לקהל הדתי

איך משווקים אטרקציות תיירותיות לקהל הדתי?

היום ניתן למצוא בשוק לא מעט סוגים שונים של אטרקציות תיירותיות שונות, אטרקציות אלו יכולות לכלול קטיף של פירות, הפנינג, פסטיבלים שונים וכמובן קונספטים הכוללים אוכל, דוכנים ואטרקציות לילדים. רוב האנשים שבוחרים לנסוע לטייל בארץ או בעולם, יחפשו לעצמם אטרקציות שונות באזור, על מנת להבטיח לעצמם טיול מהנה וחווייתי יותר. אך כאשר מדובר על הקהל הדתי, האטרקציות חייבות להיות מותאמות לאורח החיים שלהם. לכן מי שמעוניין לשווק אטרקציות תיירותיות לקהל הדתי, חייב לקחת בחשבון מספר אספקטים חשובים שלא ניתן לוותר עליהם.

> יש לכם אתר? הלינק הזה בטוח יעזור לכם > https://linking.co.il/external-links-and-seo

כיצד משווקים אטרקציות תיירותיות לקהל הדתי – טיפים שכדאי להכיר!

קודם כל, חשוב לזכור כי כל אטרקציה הסובבת סביב אוכל, חייבת להחזיק בתעודת כשרות. מדובר על כלל אצבע שלא כדאי לוותר עליו, ולכן יש צורך לציין זאת בצורה ברורה ומפורשת בשיווק האטרקציה. כלומר, לא חשוב אם מדובר על סיור יומי בירושלים, או לחילופין הפלגה של שבוע ליוון, בכל מקרה חשוב לספק לקהל הדתי אוכל כשר וכמובן לציין זאת בצורה ברורה בשיווק האטרקציה.

נקודה חשובה נוספת היא הצורך להקפיד על צניעות. כולנו יודעים כי הקהל הדתי והחרדי דואג להקפיד על צניעות, כחלק מנקודת מפתח חיונית באורח החיים שלו. מסיבה זו בדיוק, חשוב לוודא כי התמונות והסרטונים המופנים לקהל הדתי, יקפידו על צניעות מרבית, במטרה למנוע פגיעה ברגשות של קהל היעד. למשל, מי שפותח בקמפיין לסיור יומי בחיפה, יצטרך לצרף תמונות צנועות של משתתפי הסיור, ללא זרועות או רגליים חשופות. המטרה היא להעביר את המסר כי האטרקציה מותאמת לקהל הדתי, לכן תמונות לא צנועות לא יתקבלו בברכה.

טיפ חשוב נוסף, נוגע לעניין הלינה. במידה ומדובר על טיול או נופש של מספר ימים, יש צורך לספק לקהל הדתי מגורים התואמים את הצרכים שלהם. כלומר, אם מדובר על נופש המיועד לזוגות נשואים, חשוב להקפיד כי ניתן יהיה להפריד את המיטות בחדר, על מנת להתחשב בזוגות הנמצאים בתקופות נידה. כמו כן, במידה והטיול מיועד לצעירים שאינם נשואים, חשוב להבטיח לינה במתחמים נפרדים עבור נשים ועבור גברים. מדובר על מרכיב חשוב במיוחד עבור קהל היעד, לכן כדאי להשקיע בכך את מירב המאמצים.

לסיכום, שיווק אטרקציות לקהל הדתי חייב לקחת בחשבון את כל מאפייני החיים שלהם. למשל, אם מדובר על טיול הכולל רחצה בים, יש צורך לדאוג ללוגיסטיקה המתאימה לצורך רחצה נפרדת לנשים ולגברים. מי שלא יקפיד על העקרונות האלו, לא יצליח לבסס את עצמו במגזר.

> קראו כתבה נוספות באותו נושא איך משווקים אטרקציות תיירותיות לקהל הדתי?