שיעורים פרטיים במתמטיקה אונליין בזמן קורונה

שיעורים פרטיים במתמטיקה אונליין בזמן קורונה

כולנו יודעים כי בכל מה שקשור ללימודים בבית הספר או אחר כך בחטיבת הביניים שלא לדבר על מבחני בגרות, אין קצב אחיד אותו אפשר להכתיב לכלל התלמידים. לא כולם מצליחים לקלוט את החומר באותו הקצב ולא פעם עולה צורך בהשלמת חומרים בעזרת מורה פרטי. עבור תלמידים רבים מדובר בסיוט מתמשך כאשר הם נאלצים למצוא זמן פנוי לצורך השלמת החומרים החסרים. ברוב רובם של המקרים, תלמידים שצריכים להתכונן למבחני בגרות הם נערים עסוקים מאוד והם צריכים ללמוד הרבה לקראת המבחנים. מה שמוביל לכך כי השיעורים הפרטיים יוצרים אצלם עומס יתר וקושי להספיק את כל מה שמוטל עליהם.
מוזמנים לעיין בכתבה באתר 'לימודים כחול לבן' ולקרוא עובדות בנושא מורים פרטיים!

אפשר ללמוד מתמטיקה מהבית

אנחנו בלימוד נעים מציעים את האפשרות של לימוד מהבית. עוד לפני שהתחיל כל הבלגן הזה עם הקורונה ועוד לפני שכל מערכת הלמידה עברה לעבוד בפלטפורמה הזו של לימודים מקוונים, הצענו אנחנו את הפתרון המושלם עבור התלמידים העסוקים. אפשרנו להם להשלים את החומרים החסרים להם וללמוד את כל מה שהם רוצים בעזרת מורה פרטי בלי שיהיה עליהם לצאת מהבית לשם כך.
לחצו כאן כדי לקרוא בהרחבה אודות לימודי מתמטיקה אונליין!

ברור כי מה שהיה טוב עד היום, ממשיך להיות טוב גם היום בעידן הקורונה כאשר כל מערכת הלמידה עברה לפעול בפלטפורמה הזו של לימוד מקוון.

אנחנו אפשרנו וממשיכים לאפשר לכלל התלמידים את האופציות של למידה מרחוק בכל מקצוע בו הם חשים כי הם זקוקים לעזרה.

לומדים מהבית גם בעידן הקורונה

אנחנו מציעים לתלמידים שרוצים להשלים את חומר הלימודים החסר להם או שהם מעוניינים בתגבור, את האפשרות להתחבר למערכות הלמידה שלנו כאשר כך הם יקבלו את המענה המושלם בכל מקצוע ובכל תחום בו הם זקוקים לתגבור.
בקרו באתר של 'לימוד נעים' כדי להתרשם:
https://www.limudnaim.co.il/

 

כתוב/כתבי תגובה