עורך פטנטים – למה זה טוב?

עורך פטנטים – למה זה טוב?

מי שרוצה להתחיל את דרכו בעולם היזמות הפיתוח והייצור, ויש לו המצאה או פטנט חדש שעליו להיות מאובטח ורשום על פי החוק: פונה אל משרד הפטנטים כדי להתחיל בתהליך רישום הפטנט ושמירת זכויות הקניין רוחני. כיום, יש לא מעט ממציאים יזמים וחוקרים בכול רחבי העולם אשר פועלים כדי לתרום ערך חדש ולחברה האנושית או לעולם, ובכך מקדמים רעיונות ויוזמות אישיות.

אם אתם רוצים לקצר משמעותית את תהליך בניית הפטנט, הרישום העיצוב והפיתוח – תוכלו לפנות אל עורך פטנטים. אבל למה כדאי לפנות את משרדים שיש בהם אנשי מקצוע שמספקים שירותים כאלה ואחרים? התשובה בהמשך.

בעולם יש מגוון רחב של חברות וארגונים, ממציאים ויזמים שרוצים לפתח פטנטים, רעיונות והמצאות חדשות שאין להן שניות. הפיתוח הייחדי חייב להיות מוגן על ידי שמירה על קניין רוחני ורישום חוקי שיבטיח את ההמצאה ואת הזכויות של מי שמנסה להוציא אותה לאור. לכן קיימים עורכי פטנטים שמתמקדים בכול מה שקשור לפתרונות בתחום הקניין הרוחני.

 

מה זה קניין רוחני?

קנין רוחני הוא לא משהו שניתן להרגיש בזמן התכנון התיאורטי שלו או לראות, אלא שמדובר במשהו בעל ערך שיש לו ערך רגשי סנטימנטלי, חברתי, מקצועי וכלכלי. זה יכול להיות פטנט, זאת יכולה להיות המצאה, רעיון או יוזמה. יכול להיות שמדובר ברעיון לאפליקציה, בפיתוח חדש של מחקר רפואי, או כל אלמנט אחר שרוצים לשמור ולהגן עליו לפני שהוא יוצא לאור. ההגנה על הפטנט או ההמצאה מחייבת, שכן רק כך אפשר להתחיל לתכנון וליזום פרוייקטים חדשים ללא חשש כי הרעיון ייגנב או יפותח על ידי מישהו אחר.

משרדי פטנטים ועורכי פטנטים מספקים מענה מקצועי לארגונים חברות הזנק, לחוקרים וממציאים והם מספקים שירותי רישום והגנה על נכסים של קניין רוחני תוך סיוע ברישום הפטנט, סימני מסחר, הגנה על זכויות יוצרים ומדגמים. בכך אפשר לקדם משמעותית כל פרויקט או יוזמה.

כתוב/כתבי תגובה