למה כדאי להכיר את סטינג TV

למה כדאי להכיר את סטינג TV

תתארו לעצמכם שאתם יכולים לקחת את הטלוויזיה שלכם לכל מקום. אתם לא צריכים לשבת מול הטלוויזיה ולצפות בסדרות כאלה ואחרות, אלא אתם יכולים לצפות בהן דרך כל מסך, וחשוב מכך, אתם לא צריכים בהכרח ממיר מיוחד בשביל זה.

זה הרעיון בגדול של סטינג TV מבית יס. אם עד היום היינו צריכים לרכוש ממיר, לחבר אותו לטלוויזיה וכך היינו יכולים לצפות בסדרות שונות, הרי שכיום אנחנו יכולים להיעזר באפליקציה ייחודית מבית יס שמאפשרת לנו לצפות בסדרות דרך סטרימרים או מכשירי אנדרואיד, בין אם מדובר בטלוויזיה, מכשירי סלולר או טאבלטים.

השיטה היא מאוד פשוטה, אנחנו מרוצים את האפליקציה למכשיר, פותחים חשבון, משלמים מחיר מוזל, בוודאי באופן יחסי לעלות רכישת חבילה רגילה ביס או בכל חברה אחרת שמציעה טלוויזיה רב ערוצית, וכך אנחנו יכולים לצפות בכל סדרה ובכל סרט, שהאפליקציה מציעה לנו באמצעות המסלולים השונים שהיא כוללת. צריך לציין, מדובר באפליקציה שמספקת מגוון רחב של סדרות, סרטים, ערוצים, כולל ערוצי ילדים, טבע, ספורט, ערוצים ברוסית, ערוצי קומדיה ועוד.

 

למה חשוב שאנחנו נכיר את האפליקציה

ראשית, זה יכול לחסוך לנו הרבה מאוד כסף. במקום להשתמש במסלולים רגילים, חבילות סטנדרטיות, הרי שאנחנו יכולים פשוט להוריד את האפליקציה, להתקין אותה, וכך אנחנו בעצם יכולים ליהנות ממגוון רחב של סדרות וסרטים במחירים מוזלים.

שנית, האפליקציה מאפשרת לנו לצפות בכל סדרה ובכל סרט על מגוון רחב של מכשירים, גם אם אנחנו לא בבית. זה אומר, שאם אנחנו נוסעים עם הילדים שלנו למקום מסוים, הם יכולים לצפות דרך מכשיר הסלולר בסדרות האהובות עליהם.

שלישית, להבדיל מאפליקציות אחרות, הכתוביות אינן תלויות מקום, ותמיד נוכל ליהנות משירותים בעברית.

 

למידע נוסף והצטרפות לאחת החבילות – הכנסו לאתר: https://www.zorro.press/.

כתוב/כתבי תגובה