בגרות בלשון – איך מתכוננים אליה?

בגרות בלשון – איך מתכוננים אליה?

פעל, נפעל הפעיל והפעל, עבר הווה ועתיד, מה קורה עם פ"ג ול"ה? ואיך מטים את זה ברבים נסתר? 

אין ספק שהבגרות בלשון היא בחינה לא קלה, אך אם תתרגלו שוב ושוב בשיטתיות ובדרך נכונה – גם אתם יכולים להצליח! אז הנה לכם כמה דברים שחשוב שתדעו על הבחינה הזו – בגרות בלשון:

הבגרות בלשון הינה מקצוע חובה בהיקף של 2 יחידות לימוד, ולמרבה המבוכה היא נמנית כאחד המקצועות שממוצע הציונים בו הוא מהנמוכים בישראל, מה שמעיד על כך שהחומר הינו ברמת קושי גבוהה, והתלמידים ניגשים לבחינה הזו בחשש רב.

 

מה קרה לשפה היפה שלנו?

בעידן שלנו, בו קיים שימוש נרחב במילים לועזיות, קיצורים, וכל מיני בלת"מים כשאמל"ק, ואמוג'ים חביבים שאומרים יותר מכל מילה – המבנה המסותת של העברית היפה שלנו הולך ונשחק למרבה הצער, צעירים משתמשים בניסוח דל ובתחביר בעייתי, ושגיאות כתיב כבר לא גורמות לכותב אותן אפילו מבוכה קלה.

השפה העברית היפה והעשירה היא שלנו, וחובה עלינו להגן ולטפח אותה, לבל תתפורר טוטאלית, ותעלם לנו למרבה הכאב.

אז כן, לקראת בחינת הבגרות בלשון – חובה לתרגל באינטנסיביות, וזוהי דרך הלמידה המומלצת והיעילה ביותר להתכונן לקראת הבחינה.

אז אתם יכולים לקחת קורס הכנה אונליין על מנת להתכונן לבחינה, כך שתקבלו את כל הכלים שדרושים לכם לצורך ההתמודדות מול המבחן, כך שתגיעו למצב של מוכנות והבנה מקסימלית בחומר.

 

אז איך כדאי ללמוד ולתרגל?

בקורס מקוון של בגרויות תרכשו באתר שתוכנית הלימודים שלו נושאת אישור של משרד החינוך, אתם תקבלו גישה ל2312 שעות של וידאו, הכוללות הסברים ותרגילים בשפע.

בנוסף- תקבלו ספר תרגילים להורדה.

בקורס כזה תוכלו ללמוד לתרגל ולשנן בכל מקום שאתם רוצים, ובכל שעה שמתאימה לכם על פני היממה.

אתם תוכלו לחזור שוב על נושאים על נושאים בהם התקשיתם, בלי שתחושו כל מבוכה או אי נעימות – הקצב בידיים שלכם.

אתם תלמדו ממיטב המורים והמרצים, בשיטה כזו שמנחילה לכם את החומר כמו בשיעור פרטי של אחד על אחד, כאשר העלויות זניחות ביותר ביחס אליה.

כתוב/כתבי תגובה