המלצות על כלי ליצירת פופאפים

המלצות על כלי ליצירת פופאפים

אחת הדרכים להניע קמפיין דיגיטלי, נעשית באמצעות יצירת "פופאפים", בעוד שמדובר בסוג של מודעה אשר קופצת מול הגולש בעת גלישה באתרי אינטרנט. בזמן שבכך, אפשר להגביר את קצב המכירות, להגדיל את כמות הפניות באתר, ובסופו של יום: להגדיל רווחים ומכירות. אם אתם עוסקים בקידום אתרים, אם אתם בונים קמפיין דיגיטל, או משווקים לבד את העסק שלכם – חשוב שתבחרו מערכת טובה ליצירת פופאפים.

אז איזה מערכת כדאי לבחור?

לאחר סקירה מהירה של כלי עבודה עבור משווקים דיגיטל, נמצא כלי מיוחד בשם: פופטין, כלי יעיל וחכם, אשר מאפשר גם יצירת מסר, נכון ומדויק. בעזרת המודעה הקופצת, ניתן להגדיל הרשמות באתר ופניות מלקוחות.

מה צריך לדעת על פופטין?

מערכת זאת, משמשת כלי עזר נהדר למי שרוצה לקדם אתר או כל אלמנט אחר ברשת האינטרנט. המערכת תעזור ליצור פופאים בקלות, גם עבור מי שאין לו ניסיון בתחום. המערכת מאפשרת ליצור מגוון סוגי מודעות כמו גם טפסים. בעוד ששימוש בכלי זה: יסייע לעודד גולשים לבצע פעולות באתר.

כיצד משתמשים במערכת?

כדי להשתמש בפופטין, אפשר בראשית לבחון אותה להכיר את ממשקי המשתמש, את סוגי הוידג'טים, תוך הכרות עם האפשרויות לייצר טפסים ומודעות. למערכת ישנו ממשק עיצוב ויזואלי שמאפשר גרירת אלמנטים, ויצירת פופואים בקלות, ללא כל צורך בידע טכני או בכתיבת קוד.

באמצעות המערכת החכמה והיעילה, אפשר להעלות כל עיצוב שתבחרו או להיעזר בתבניות היצירתיות שלה, תוך יכולת עריכה קלה שממשק נוח, הוספה והסרת שדות, שינוי מיקום כפתורים ואף שינוי צורת הפופ – אפ, עצמו.

היתרונות של המערכת

בין מגוון היתרונות של המערכת ניתן למצוא: עידוד גולשים לבצע פעולות באתר, יצירת כל עיצוב בהתאמה אישית, ממשק נוח לעבודה, רישום בלחיצה על כתפור ושאר שיטות שיווקיות מעולות שנמצאות במערכת. מידע נוסף ויעיל בנושא ניתן למצוא באתר Digital Box.

בשל כל היתרונות שפופטין מציעה, רבים בוחרים דווקא במערכת זאת, והכל כדי לייצור הנעה לפעולה באתר. מתוך כך נהנים משיווק וקידום אתרים אפקטיבי נוח ויעיל יותר.