קידום אתרים

כך תוכלו לרתום את כוח המדיה החברתית לטובת העסק שלכם

לכל מנהל בחברה יש משימות רבות אשר כולם חשובות ואשר את כולן הוא צריך למלא בצורה הטובה ביותר שיש. ובכל זאת אם הגב אל הקיר יש לציין כי המשימה הכי חשובה של כל מנהל היא לשכנע את הלקוחות של החברה לקנות את המוצרים שלה ולא של המתחרות שלה. זוהי משימה מורכבת, קשה וסבוכה ופעמים רבות עסקים נופלים וקמים על הניסיון הזה. יש הרבה דרכים לשכנע לקוחות לקנות את המוצרים של החברה שלכם ולא של המתחרים, אך נראה כי כיום הדרך הטובה ביותר לעשות זאת והיעילה ביותר שיש היא לרתום את כוח המדיה החברתית לטובתכם. כיום מידת המעורבות של הישראלים במדיה החברתית היא עצומה ולפרסום שם בין אם ממומן ובין אם מקודם יש סיכוי הרבה יותר גבוה להצליח ועל כן זהו דבר שאנו חייבים לשקול אותו.

האם עדיף לפרסם בגוגל או בפייסבוק?

כאשר אנחנו מדברים על פרסום בדיגיטל אנחנו צריכים לזכור כי יש שתי חברות ענק אשר מתחרות על תשומת הלב של הצרכנים והגולשים ואלו הם כמובן גוגל ופייסבוק. לכן זה ברור מדוע חברות רבות שואלות היכן עדיף להם לפרסם והאם לבחור בגוגל או בפייסבוק. זוהי שאלה חשובה ביותר שיש לה השפעה על העסק שלכם. אז קודם כל נקדים ונאמר כי פעמים רבות עדיף לפרסם דווקא בשתי הפטלפורמות גם יחד וכך להרוויח משתי העולמות. עם זאת, יש לציין גם כי יש עסקים אשר באופן מובהק עדיף להם לפרסם ולעשות קידום בגוגל ויש עסקים אחרים אשר ברור כי פרסום בפייסבוק הוא הפתרון הטוב. כל מקרה לגופו ורק מומחה יכול להכריע בשאלה החשובה הזאת.

מדוע לא כדאי לפרסם את העסק בחברה ענקית?

אם אתם מחליטים לפרסם בגוגל או בפייסבוק או בשניהם כדאי לכם לקחת בחשבון כי לא כדאי לפנות אל חברה ענקית אשר תבצע את הפרסום וכדאי אף לפנות לפרילנסר לקידום אתרים. עליכם להבין כי פעמים רבות בחברה ענקית הפרסום יהיה ברמה הרבה יותר נמוכה והרבה פחות טובה וזהו משהו שאתם חייבים לחשוב עליו לעומק בכל החלטה והחלטה שלכם.