סטינג TV

מי היא סטינג TV

יס לא נשארת מאחור, ובעידן של טלביזיה חדש היא מאפשרת לצופים שלה לעבור אל סטינג TV שהיא בת חסותה. מה זה סטינג TV  למעשה? זו התשובה של יס לשינויים באופן שבו הצופים אוהבים לקבל את שידורי הטלביזיה. עם סטרימר שעבורו צריכים חיבור במהירות טובה לאינטרנט, חבילות שידור שיכולות להיות של ילדים, משפחה או טבע, VOD שבו יש תוכן רב של יס ומחיר מאוד זול זה הזמן להוריד את התשלומים עבור הטלביזיה ולהעלות את הנוחות ואת האיכות של כל מה שרואים בטלביזיה עד עכשיו.

> בדקו כאן https://www.smartcut.co.il את המחירים של החבילות שמוצעות לכם

הדרך החדשה לצפות בטלויזיה

לא צריכים להדליק את הטלביזיה בדיוק בשעה שבה יש שידור של סדרה אהובה. יכולים להקליט את הסדרה הזו ורק בשעה נקובה לצפות בה, או עוד יותר טוב מכך, להדליק את הטלביזיה ולצפות בסדרה אהובה מתוך רשימה ארוכה של סדרות שאליהן יכולים להתמכר וליהנות מטלביזיה באיכות מעולה של צפייה ושל תוכן שנמצא בה.

המאפיין הזה של סטרימר שמזרים את התוכן אל הטלביזיה וכולל הרבה מאוד תוכן שבו יכולים לצפות ילדים, חובבי ספורט וחובבי סדרות של HBO מביא אל הצופים את הדרך הכי טובה לראות טלביזיה. לא עוד המתנה לשעה מסוימת כדי לראות סדרה, והרבה מאוד תוכן שאותו יכולים להתאים לכל צופה לפי היכולת הנהדרת הזו של חופש בחירה.

לאוהבי התוכן של חברת יס

מה לעשות, יש אנשים אשר במשך של שנים ארוכות היו רגילים לצפות בתוכן של חברת יס, אבל לא מתוך כורח הנסיבות כי אם מתוך הנאה צרופה מכל אותן הסדרות שהחברה הייתה רוכשת עבור הצופים שלה. לא חייבים להתפשר בין שירותי סטרימינג איכותיים לבין השידורים שרגילים לראות ביס, כי נכון להיום קיים שילוב קסום שבו יש את הסטרימר מצד אחד ויש את השידורים של יס לפי כל מה שרגילים להכיר ולצפות עד עכשיו. זה כל היופי של סטינג TV שקוראת היטב את המפה ומביאה לצופים המודרניים את האלטרנטיבה שלה מצפים כל אלה שכבר מבינים כי זה העתיד של הטלביזיה עבור קהל רחב.

קראו גם:

Xiaomi שוברת את השוק

אפליקציות לאנדרואיד ולאייפון