שיווק בפייסבוק

איך עובד שיווק בפייסבוק Killermedia

פייסבוק היא רשת חברתית אשר שינתה את חייהם של רבים מקצה אל הקצה, כאשר כיום היא מונה מיליארדים של משתמשים בזמן שלפחות 800 מיליון מהם פעילים ברשת.

הרשת שהחלה את דרכה בשנת 2007 שנועדה במקורה לייצר קשרים חברתיים, הפכה (במכוון או לא במכוון) לרשת שניתן לאתר בה כל איש מקצוע, למצוא בה מידע אודות כל תחום, ניתן לפרסם בה עסקים, כמו גם ליצור קבוצות חדשות מודעות פרסומיות, באנרים ומכאן היא הפכה בעצם לפלטפורמה ענקית שניתן לשווק בה בחינם כל עסק, מוצר, שירות, אמן, אישיות ציבוריות ועוד.

חברת Killermedia   היא חברה העוסקת בשיווק ברשתות החבריות, כאשר פייסבוק היא הרשת העיקרית שבה מבצעת החברה שיווק כמו גם חברות קידום אחרונות שבוחרות בפרסום ושיווק ברשת החברתית שמגיעה לכל מקום בעולם! לכן לפני שאתם פונים לחברת קילרמדיה או לדומותיה – חשוב שתדעו  איך עובד שיווק בפייסבוק:

שיווק מסוג זה מושתת על שיטת הפרסום והשיווק העתיקה ביותר הלוא היא: שיטת פרסום מפה לאוזן. אם בעבר היו מפרסמים עסק על ידי הכוונה של לקוחות חדשים איליו כמו גם על ידי המלצות, כאשר הכל נשעה בצורה של שמיעה והעברת אינפורמציה אחד לשני באופן וורבלי, הרי שהרשת החברתית נותנת מענה להמלצות ופרסומים על ידי שמיעה, ראייה, הפעלת כל החושים כאשר בכל מבצע באמצעות גלישה אינטרנטית ברשתות החברתיות וקבלת מידע בצורה וירטואלית.

פרסום ושיווק בפייסבוק – אפשרויות פרסום רחבות

בעבר, פייסבוק בהיותה רשת חברתית אפשרה לגולשים אופציות מוגבלות יחסית ליצירת קשרים כמו: בקשת חברות, פרסום סטטוס, העלאת תמונות, פרסום תגובות וכדומה.

עם הזמן הרשת החלה לנצל את הפוטנציאל השיווקי שלה כאשר תהליכי השיווק נוצרו באמצעות  יכולתו של הגולש ליצור קבוצות, מודעות, לייקים, המלצות, דיס המלצות, אופציה לשליחת לינקים, חיפוש מתקדם במנוע החיפוש של הרשת, תיוג אנשים בפוסטים ובתמונות, פרסום סרטונים ועוד כאשר כל אלה מסייעים לעסקים לבצע פרסום נכון, חכם ומדויק יותר.

כיום באמצעות פרסום של מודעה בפייסבוק וזאת לאחר טרגוט קהל היעד על ידי מערכת חכמה שנמצאת ברשת: יכולים בעלי עסקים וחברות כמו Killermedia  לבצע קידום ושיווק נכונים ומדויקים הרבה יותר.

לסיכום, קידום ברשת החברתית פייסבוק יכול להתבצע בכמה וכמה מישורים תוך שהאופציות לשיווק חכם הן אינסופיות! בשל כך חשוב לבחור במומחים של חברת Killermedia   על מנת שזאת תוכל לבצע עבורכם שיווק נכון, ממוקד ויעיל.

אולי יעניין אתכם גם:

איפה אפשר למצוא קורסים און ליין ברמה גבוהה