היתרונות בהעסקת אימהות

מחפש עובדים: היתרונות בהעסקת אימהות

בשנים האחרונות יורת ויותר מעסיקים מציעים לאימהות משרות המתאימות לצרכים שלהם: משמע משרות המספקות יציאה מוקדמת להוצאת הילדים ממוסדות הלימודים, משרות שמאפשרות זמני הנקה, כמו גם יציאה לחופשים עם הילדים או לאירועים מיוחדים.

משרות אם הפכו עם השנים למבוקשות משום שהן מאפשרות לאימהות לתמרן טוב יותר בין גידול הילדים וקיום חיי משפחה איכותיים, לבין יצירת קריירה מצליחה.

אבל מה זה אומר לגבי מעסיקים האם גם להם כדאי להציע משרות אם? מסתבר בכן. הנה כמה יתרונות בהעסקת אימהות!

התאמה לצרכים שלכם – רבים מהמעסיקים אשר מציעים משרות אם דווקא כי הם עצמם זקוקים לעבודה מצומצמת יותר עם שעות קצרות הרבה יותר משעות של משרות רגילות. עבודה משעות 9:00 בבוקר עד 14:00 בצהריים יכולה להתאים למרבית המעסיקים שזקוקים לעובדים, כוח אדם בחצי משרה או בשלושת רבעי משרה, כמו גם לכאלה שזקוקים לסיוע בשעות מוגבלות.

צמצום בהוצאות – כאשר מעסיקים עובדת במשרת אם ניתן לחסוך בהוצאות בעיקר שמדובר בשכר לעובדת. כאשר שוכרים נשים במשרת אם, מן הסתם השעות של העבודה מצטמצמות, הן הופכות ליעלות יותר תוך שניתן ליהנות מעבודה טובה ואיכותית בזמן קצר – מה שחוסך בתשלומים על משאבים.

עובדות מרוצות ופרודוקטיביות יותר – כאשר אתם המעסיקים מציעים משרות אם או אפילו משרות אב, אתם נהנים מעובדים יעילים שהדאגות אודות הילדים שלהם פחות והם הופכים לפרודוקטיביים יותר, כמו גם מרוצים במוקם העבודה.

לויאליות במקום העבודה  – בין היתר בשל הרצון של רבים במילוי אחר משרות אם, יכולים מעסיקים ליהנות גם מעובדות לויאליות יותר ונאמנות יותר למקום העבודה: מה שחוסך זמן בלימוד עובדים חדשים את המשרה, כמו גם שהוא חוסך בחיפוש אחר עובדות חדשות או בהוצאות וזמן שגורר עמו תהליך של חיפוש עבודה.

אז אם אתם מחפשים עובדות במשרת אם  – זה הזמן להיכנס ללוחות הדרושים ולפרסם את המשרה שאתם צריכים לאייש!